Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldi mosogatós munkákra...

Külföldi mosogatós munkákra még keresnek embereket, vagy a covid miatt már nem igazán lehet?

Figyelt kérdés
Hol érdemes ezek után nézelődni? Esetleg valakinek van ilyesmi tapasztalata?
2022. jan. 4. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közvetítő cégeknél, de érdemes ezeket is leinformálni. Én pl. voltam kint Ausztriában, Hollandiában, mert Magyarországon a nem büfészakos, és állítólag hű de keresett diplomámmal együtt is munkanélküli voltam. Még szórólapot osztani vagy postáslánynak se vettek fel Mo-n, mert "túlképzett" vagyok.
2022. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátós facebook csoportokban, általában a nagyobb közvetítők megbízhatóak, de mindenképp érdemes tapsztalatokat kérni, informálódni, erre jók az fb csoportok szintén.


Amire figyelni kell (minden külföldi állásnál) nem fizetünk előre semmit, főleg nem úgy hogy kint se vagy a munkahelyen, szálláson, nincs szerződésed stb.

2022. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oke, de hol laksz, mit csinalsz, mikor bezarnak?
2022. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3


Hotel általában ad szállást, vagy intéz magának szobát/ágyat, ha covid megint beüt annyira hogy minden bezárjon (szerintem ilyen már nem lesz) akkor, munkanélküli segély (ha jogosult rá) ha nem akkor más munkát néz.

2022. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én jelentkeztem itthon mosogatni. Még nyáron, amikor még nem volt kötelező ez a szarfos.

Beszéltem a közvetítővel, feltételek: 2 oltás, ha egyadagos, akkor is kettő. Legyél maximum 25 éves, fiú, legyen jogosítványod (lehetőleg két évnél régebbi), érettségid, és tapasztalatod mosogatàsban.

Ezek után nyilván a retkes pi csàba küldtem az közvetítőt. Bár, ezek után inkább beperelni kellett volna az egész redva céget. Egyébként jogsim, autóm, és érettségim is van, de nem tudom minek kellenek ezek egy szar belföldi mosogató állásra.

Ja, és fizetés: Nettó 200 ezer. Napi 16 óra munka, négy óra szünettel (Tehát kétszer nyolc óra egy nap, és a két műszak között van négy óra szünet. Konkrétan egész nap dolgozol hétfőtől szombatig). Ez ma Magyarország! :)

2022. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5


Az igen :D


Biztos kint is vannak ilyen hiénák, de általában alap német, és nemi mosogatós tapasztalat előny, de nem feltétel.


Én 2017-ben úgy voltam kint hogy alap német, a tapasztalatot meg bekamuztam :D

2022. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!