Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet, hogy mindig...

Hogy lehet, hogy mindig keresnek új embereket az aldiba, lidlbe?

Figyelt kérdés
Főleg a raktárba. Szinte mindig van felvétel. Ennyire kemény meló lenne a raktár?

2022. aug. 17. 06:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
A Lidlbe mindent csinálnak a dolgozók, tehát kasszáznak, raktároznak, takarítanak is, és nagyon nagy a pörgés. Sokan nem bírják ezt.
2022. aug. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Túlterheltek, nem megfelelő a bánásmód és a fizetés nincs arányban a munka nehézségeivel.
2022. aug. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Nagyjából jól fizetnek de mindenki csicska és mindent csinálnia kell.
2022. aug. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Noren1989 ***** válasza:
66%
Fluktuàció,ha, mint fogalom, mond valamit.
2022. aug. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%

Vagy szarpitiáner a munka, fizu, bánásmód és ott hagyják,vagy mindenkit cserélgetnek, mondjuk, ha lejár a támogatás.Egy biztos: ahol gyakran cserélődnek a dolgozók, az szar hely, azzal próbálkozni sem érdemes.

Volt élményem lidllel.

Pénztárost kerestek, arra jelentkeztem. Interjún közölték, hogy bocsika, takarítót keresnek, csak azt nem írhatták ki. Tudjátok mekkora az üzet. Egy személyben takaríthattam volna az egészet raktárokkal, romlott husos hűtőkkel, mindennel együtt.

Később mehettem volna kasszásnak, ha elvégzek valami tanfolyamot meg lesz üresedés. Kösz...Persze nem éltem az ajánlattal. Mocskos egy cég az is!

2022. aug. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Paczalos István ***** válasza:
100%
Elég strapás a meló, sok mindent kell csinálni a polctöltéstől kezdve a kasszáig mindent, ez miatt nagy a fluktuáció, folyamatosan pótolni kell az embereket.
2022. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
A dolgozók parasztok egymással, láttam hogy beszél a főnök velük és akkor a multi a szemét, dehogy, magyarok azok egymással.
2022. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
94%
Mint ahogy a többiek is írják, szar bánásmód, csicskáztatás megy. Én azt gondoltam milyen jó fizetést ad, de rájöttem hamar, hogy azért a munkáért én máshol simán többet kapok. 2 hetet dolgoztam LIDL-ben, előadták milyen baráti környezet, de pár nap után semmi baráti nem volt benne főleg mikor beraktak kasszába egész napra, mikor szóltam hogy jó most szeretnék elmenni mosdóba senkit nem érdekelt kb. akkor jöttem rá, hogy ha valakinek tényleg fontos lenne elmennie akkor az szenvedhet, rohadtul felcsesztek ezzel. A másik, hogy tényleg mindent mi csinálunk takarítók sincsennek hanem műszak végén még egy jó félóra takarítás minden nap.. kipróbáltam 2hét elég volt soha többet! Mikor szóltam, hogy szeretném otthagyni az egészet, még majdnem megvoltak sértődve, hadd ne mondjam el próbaidő alatt bárki bármikor megszüntetheti, ők meg még ezt is toxikusan kezelték, érezd magad szarul.. Ennyit róluk. Lehet máshol barátibb, de én konkrétan így jártam.
2022. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

4 évig Lidlben dolgoztam.


Egyrészt valóban kemény, sokan nem bírják. Másrészt folyamatosan nyílnak új boltok, raktárak, mindig kell az új munkaerő.

Ahogy írták a többiek is, mindent is csinálsz, ezért hamar elfáradsz a nap végére, illetve hamar kiégsz.


Aldi ugyanez.

2022. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
33%

Nem hiszem, hogy máshol barátibb. Fejétől bűzlik a hal!

Nyilván ilyen az arculata a cégnek. Gratulálok...az ilyenért nem is kár, ha megszünik.

2022. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!