Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek, ha lenne egy...

Mit tennétek, ha lenne egy srác a munkahelyeteken, akiben őszinte bizalmatok van, jókat dumáltok, vicces stb. majd egyik nap úgy hátba szúr, ahogyan még a gimis ribi se a koleszból, megbocsátanátok neki? 23/L

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén helyzet függő, de nagyobb valószínűséggel nem, mert nem akarok olyan embereket az életembe amikben nem bízhatok meg. Meg ha rögtön megbocsájtasz valakinek, akkor ezzel azt az üzenetet adod át mindenkinek, hogy nem gond ha valaji ilyen módon bán veled.
2022. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátanék meg neki, mindenféleképpen el kell mondani neki, hogy ez nem pálya.
2022. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 20/f
2022. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagyis a #1 vagyok és a #3-as.
2022. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Voltam hasonló helyzetben, szerencsére teremtődött rá lehetőség hogy a hátbaszúró megszégyenüljön majdnem mindenki előtt, az adott szituáció miatt, napokon belül fel is mondott, megfelelő elégtétel volt.
2022. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem
2022. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátanék olyan értelemben hogy nem haragudnék rá, mert csak magamnak ártok ezzel, viszont innentől kezdve nagyon elővigyázatos lennék vele.
2022. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!