Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Búcsú levelet szeretnék írni...

Búcsú levelet szeretnék írni a kollégáimnak... pár nap múlva elhagyom a céget...tudtok nekem pár vicces (de lehet félig komoly) szöveget írni? Tuti lesz pár könnycsepp is .

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Ernő bácsi odébbáll,

Elbúcsúzom, kollégák!

2020. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt mi honnan tudjuk? A vicces dolgokat amiket bele akarsz irni csak te tudod mi volt vicces min lehet nevetni az pedig a munkakörödtől és a személyiségedtől függ. Azt sem tudjuk mit dolgozol.
2020. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ne vállalj olyasmit, amit nem tudsz megcsinálni.
2020. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy lesz könnycsepp, 2 nap múlva emlékezni sem fog rád senki.
2020. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tisztelt Kollégák! Úgy döntöttem/úgy alakult az életem, hogy elhagyom eme szent helyet. Szent lehet dőlt betűvel, idézőjelben is, de mondjuk az idézőjel lehet, hogy fájna nekik; de mindegy; szal pl jók ezek. Vagy pl Edda Miskolcos számát; abban is van: "Mindent itt hagyok mit Miskolc adhatott" Miskolc heylére meg amunkahelyedet írod; de inkább tartsd még a kollégákkal a kapcsolatot, ha szeretitek egymást. Ha elmész onnan az még nem azt jelenti, hogy nem beszélhettek telón, e-mailben, chat-ben. Elérhetőséget írjál bele nekik, ha még nem tudják, és hogy bármikor kell valami, fordulhatnak hozzád; attól, hogy már nem ott dolgozol, és elhagytad fizikailag a csapatot. Írd azt bele, hogy te leszel Batman, szóval fontosabb dolgod lesz; meg kell menteni Gotham cityt/A világot. Na jó, ez így nyers, ha bele akarod írni, azért még fogalmazd át. Vagy pl Mama indulnom kell című számból is idézhetsz Emberek együttestől. Vagy pl a Tábortűzből, Száz út vár ránk-ból. Vagy pl van az a repülős, megvan! Erre gondoltam még Charlie - Nézz az ég felé
2020. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt hagyom a tanyátokat, ba***átok meg anyátokat!
2020. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én úgy mentem el 18 év után (nem elírás, 18 év) hogy senkinek azt se mondtam hogy na szevasz. senkinek.


gondoltam még utoljára a padlóra szarok csak hogy érthető legyen mit gondolok róluk, de végül csak bedobáltam egy szatyorba a pár cuccomat és elhúztam. vissza se néztem.

és azért 18 évig itt voltam.

2020. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!