Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi a túl sok mosdószünet...

Mennyi a túl sok mosdószünet munka közben?

Figyelt kérdés

A kereskedelemben dolgozom.

Rengeteget iszok, minden nap igyekszem 2,5 litert, ezért másfél-két óránként ki szoktam menni, olyan 3-4 percre ameddig egy pisilés tart. A volt munkahelyemen ezért mindig piszkáltak, ahol most kezdtem dolgozni ott kábé kinevettek, hogy miért ne mehetnék ki ennyire, ez az egészséges.



#mosdó #munkahely #mosdószünet
2022. márc. 16. 15:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

És akik a valós hasznot termelő (dolgozó) idejét számolgatják, hogy meddig ül a budin, meg akik kielemezgetik, hogy ez jogos e vagy sem. Ők mennyit csalnak, lógnak el az amúgy sem hasznoszan töltött idejükből? Talán először is,ezeket a hátunkon hurcolt élősdiket kellene elszámoltatni. Hogy száradna a szar is beléjük.

Ilyen szánalmas alamizsna fizetésekért ne azt lesse, meddig hugyozik a dolgozó, hanem tegye össze a két enyves mancsát, ha egyáltalán bemegy még a céghez melegedni valaki.

Magam részéről úgy vagyok vele, ha nem hiszi el, hogy szarni mentem ki, nyugodtan jöjjön be a klotyóra velem, leellenörizni, utána nyalja ki.

2022. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!