Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi a túl sok mosdószünet...

Mennyi a túl sok mosdószünet munka közben?

Figyelt kérdés

A kereskedelemben dolgozom.

Rengeteget iszok, minden nap igyekszem 2,5 litert, ezért másfél-két óránként ki szoktam menni, olyan 3-4 percre ameddig egy pisilés tart. A volt munkahelyemen ezért mindig piszkáltak, ahol most kezdtem dolgozni ott kábé kinevettek, hogy miért ne mehetnék ki ennyire, ez az egészséges.



#mosdó #munkahely #mosdószünet
2022. márc. 16. 15:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam de gondolom alap, hogy én mindig csak akkor megyek ki ha nincs vevő.
2022. márc. 16. 15:09
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Az előző munkahelyed milyen volt? Mi tart 3-4 percet egy pisilésen? (azért kérdezem mert volt hogy szalag mellől rohantunk ki, ahol 70 mp-ként jöttek az autók és visszaértünk mire kellett 1 autón belül)

Pl. nálunk ilyenkor a csoportvezető kellett beálljon a helyünkbe, aztán ezért nem szerették, mert volt más dolguk is/lusták voltak.


Alapból szerintem sincs nagy baj azzal ha kell akkor kimész de azért lehet a 8 órából nem kéne 20 percet a budin tölts.

2022. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket


[link]

2022. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Bakker 2 óránként pisilni? Csecsemő vagy? Kicsit gyakorolj, ennél jóval többet kibír gond nélkül egy szobatiszta felnőtt.
2022. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nem dolgoznék olyan helyen ahol probléma egy pisilés. Nyilván nem használom ki a helyzetet és pisilok 15 percig, de had végezzem a dolgom. És akkor még nem beszéltünk a menzeszről stb…
2022. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

5!


De könyörgöm, 2 óránként??????

2022. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 óránként 3-4 perc "szünet" nem gáz.

Nekem a volt munkahelyemen volt nagyon szar, ahol ESD-cipőt meg köpenyt kellett viselni és ahhoz, hogy kimenjek az öltözőben lévő mosdóba, mindig le kellett venni a köpenyt meg átcserélni a cipőt, aztán mosdó után megint cipőt cserélni és visszavenni a köpenyt. Szóval aközött, hogy eljöttem a helyemről meg visszamentem, eltelt majdnem 10 perc. Volt, hogy már direkt elkezdtem kevesebbett inni, hogy ne kelljen kijárkálnom, de amikor pl. megvolt, kénytelen voltam kimenni 1x-2x szüneten kívül is a mosdóba, aztán kaptam a leb4szásokat, hogy miért töltök egy nap 20 perceket a mosdóban...

2022. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat pisilek mert sokat is iszok, van hogy két óránként, nincs ezzel semmi baj. Tartogatni a nem egészséges.
2022. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6

Tök mindegy hogy 2 óránként vagy fél naponta. Ahol lecsesznek mert pisilok ott nem dolgoznék. Alapvető jogom pisilni.

2022. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%

9!


Valóban. De ha neked jogod van 2 óránként 4 percre szünetet tartani, akkor q másik is mondatja, hogy ő még 4 perc alatt elsziv egy cigit, neki is jár q szünet,

2022. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!