Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova lenne érdemesebb dolgozni...

Hova lenne érdemesebb dolgozni menni, Írország, vagy Anglia?

Figyelt kérdés
Betanított, vagy ilyesmi jellegű munkát végezve, angol középfokon beszélve, egyedül kimenve. Fizetés téren mire lehet számítani itt és ott?

2022. febr. 1. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiát adom. Kint élek, jelenleg mosogatóként dolgozom, heti 35 órában, havi netto 1500-at keresve.
2022. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is Hollandiát ajánlom. Ezerszer könnyebb itt az élet számomra, mint Írországban volt, pedig nem beszélek még hollandul sajnos.
2022. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ennyire nem lenne jó Írország?
2022. febr. 2. 20:15
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok, én jól érzem magam itt már bő 10 áve, de persze kinek mi. Pont, hogy Hollandiából menekültek az ismerőseim 3 éven belül, de persze mindenkinek más a tapasztalata.

Én a szakmámban dolgozom (szellemi munka), anyanyelvi szinten beszélek angolul, jól élek, de egy csomó embernek teljesen más tapasztalata lehet, mint nekem.

2022. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!