Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova lenne érdemesebb dolgozni...

Hova lenne érdemesebb dolgozni menni, Írország, vagy Anglia?

Figyelt kérdés
Betanított, vagy ilyesmi jellegű munkát végezve, angol középfokon beszélve, egyedül kimenve. Fizetés téren mire lehet számítani itt és ott?

2022. febr. 1. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen mindegy mert rabszolga leszel mind a két országban.
2022. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Mivel Angliába már nem tudsz cxsak úgy kiköltözni, így marad Írország. Én Írországban élek, de éltem UK-ben is és sok szempontból hasonló, viszont sokkal jobb fejek és befogadóbbak az emberek a tapasztalatim szerint.

Dublint kerüld el, rettenetesen drága a lakhatás - mindenhol, de Dublinban főleg, a nyelvre pedig gyúrj rá jobban, mert középfokkal semmire sem mész. Bentakított munkákkal nincs tapasztalatom, a minimálbér €10.20 per óra. Lakásokat daft.ie-n nézhetsz, csak hogy legyen elképzelésed az árakról. A kaja, ruházkodás stb. nem drágább, mint Magyarországon, szórakozni elég drága.

2022. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2es vagyok, bocsi a sok elgépelésért :D
2022. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Hollandia. Ott is el tudsz lenni angol nyelvtudassal, es jobban is keresel.

Segedmunka kb. 400 euro/40 ora + adnak szallast, sajat szobaval. munkaba jarast neked kell intezni altalaban, de a szallason biztos van valaki akinek van autoja.

[link]

[link]

[link]


Azt irjak hogy csak szakmunkasokat vesznek fel, de nem igaz, mert egy csomo szakma nelkulit is lattam ott dolgozni. Proba cseresznye

2022. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2022. febr. 1. 19:31
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud még valami infót jöhet
2022. febr. 1. 19:31
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarod megerteni, a britek miert szavaztak a sok hatrany, kellemetlenseg mellett a Brexitre. Nem kell az idetelepulo keleti EU-sokbol.
2022. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én egyiket se nagyon ajánlanám. Inkább akkor gyúrj a németre és Ausztriába átjárás.


Nincs akkora -nem fizetés- hanem életszínvonalbeli különbség.

2022. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az osztrak a legnacibb fereg nep, ugy bannak a magyarral mint a rabszolgaval. A Holland egy fosveny nepseg, imadjak a penzt azt meg kell hagyni, viszont van egy altalanos "gentleman" beallitottsaguk meg a kulfoldi vendegmunkas irant is, a tiszteletet megadjak barhonnan is jottel. A nemet pedig olyan mint az osztrak, egy kutya.
2022. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Egyikbe sem.

Tényleg akkor már inkább Hollandia.

Még Norvégiában is találsz munkát abgolal ott talán a legmagasabb fizetés de Oszló elég drága.

A többi skandináv országban is boldogulsz valamilyen szinten az angolal. Vagy rászánsz pár hónapot a német alapokra mar azzal is kitudsz menni bár én nem lennék képes németet tanulni nem teszik a nyelv.

2022. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!