Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kasszások/eladók! Milyen...

Kasszások/eladók! Milyen sztorijaitok vannak vásárlókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mikor KFC-ben dolgoztam volt egy srác aki bejött, hogy milyen kaják vannak, amihez strips jár. Elkezdtem sorolni, van ilyen, olyan, van 15-ös strips kosár stb. Jó, de a 15-ös strips kosárban mennyi van? Mondtam 15. Megkérdezte, hogy ez egyébként miért nincs a táblára kiírva.

Voltam kasszás máshol is. Jött a vásárló, hogy akkor itt a termék és itt van kettő 50%-os kupon, így akkor ingyen volt neki a vásárlás. Egyszerűen nem tudta megérteni, hogy kettő 50%-os kupon nem egyenlő egy 100%-os kuponnal.

Volt olyan is, hogy már elkészített csirkét akart visszahozni a vásárló. Nem ízlett neki, elfűszerezte véletlenül, cseréljük ki.

Ti is futottatok már bele hasonlóba?



2021. dec. 13. 13:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Pár hetet késve, de van egy sztorim, ami szerintem a legabszurdabb és olyan amin magamban napokig nevettem. Diákmelóként egy közeli áruházban kasszáztam. Egy idős házaspár nagy bevásárlást tartott. Aki benne van a dolgokban tudja, hogy van amiből valaki sokat vesz egyformát, akkor egyet a szalagra tesz és a többit leellenőrzöm stb. hogy a kosárban ne vigye ki, de ne kelljen kipakolni feleslegesen. Ezt tették a sörrel is. Az elején mondhatta, hogy 5-öt benthagyott és egy ott van, de mire eljutottam odáig kiment a fejemből.


Minden megvolt, fizettek, félrevonultak és vagy 5 percig nézegették a blokkot és odajöttek, hogy valami nem stimmel. Rendben, hát az volt a probléma, hogy nem lett levonva az akció, mert 6 vásárlása esetén járnia kellene. Biztosan rutinos Karenek voltak, mert már az üzletvezetőt hívatták velem. Odahívtam és az ok, hogy nem vonta le már lehet egyértelmő, de azért, mert csak egyet fizettek ki a 6-ból az én hibámból.


Ekkor az volt a menete az egésznek, hogy visszavettük az egy kifizetettet, bevittük a 6-ot, amin már le is vonta a kedvezményt és a vége az lett nyilván, hogy a kedvezményes hat többe került mint az egy, így az egy sör kb. 4x-ét még rá kellet fizetniük. Végülis a kedvezmény a fontos, nem az, hogy elhúzzon 5 ingyen sörrel :D

2022. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!