Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lenne 3 lehetőséged a...

Ha lenne 3 lehetőséged a jövőd megalapozására, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, egyiknek sincs szellemi korlátja, mindre képes vagy, és mindegyiket imádod/imádnád tanulni és munkaként végezni is. Igen, az én életemből van a példa, érdekel mások véleménye mert őrlődöm...

2021. dec. 5. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Elvégeznék egy olyan szakképzést ami rövid, külföldön jól lehet vele élni, középső- felső középosztály (2.500-3.000€) és 100% hogy találni állást.
Elvégeznék egy 4 éves egyetemet, ~4-5.000€ fizetéssel (ha beindul az ipar)
Elvégeznék egy nagyon hosszú és nehéz egyetemet, ami olyan egzisztenciát ad bárhol a világon hogy soha többé nem lesz bajom. (10+ év, akár 10.000+ €)
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Én az elsőt csináltam fiatalon. Kamionsofőr voltam és megalapoztam belőle mindent a húszas éveim végére (saját lakás, befektettem, kocsi stb), akik az egyetemet választották azoknak semmijük sem volt közel a harminchoz, anyuci apuci tartotta el őket.

Mondjuk én nem szerettem kamionsofőr lenni, ennyi a kivétel azzal kapcsolatban, mint amit te leírtál. De egyáltalán nem bántam meg, harminc előtt szabad lettem, ha egyetemre megyek negyven-ötven éves koromra sincs ez meg. Az időd az amit nem kapsz vissza soha, szóval rettentően örülök, hogy fiatalon így tudtam alakítani az életem.

2021. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindhárom jó életpálya. Lényeg a lényeg a befektetést energia a (hosszú távú) jóléttel arányos. Egyetlen feltétel van, hogy következetesen végig kell vinni akármelyiket is választod
2021. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
10 plusz év?
2021. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez a sorrend teljesen megfelelő.
2021. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Ez mind gusztustalan. Nem lehetne csak úgy normálisan, kulturáltan élni, amit már mellesleg egyébként is csinálunk?
2021. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsót, de nem az egzisztencia meg a pénz miatt, egyszerűen pszichoterapeuta akarok lenni.
2021. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első mellett csinálnám levelezőn a harmadikat
2021. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy sem jó , folysmatos blokád leállás vakcinaterror beakasztja a témát . A létezésed 24 óra , erre koncentrálj mert a többi ábránd .
2021. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!