Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan álláshirdetés...

Van olyan álláshirdetés Magyarországon ami évekig fenn szokott lenni?

Figyelt kérdés
és igényel némi előfeltételt, úgy értve nem csak érettségi kell hozzá, de nem is 20 éves tapasztalat.

2021. nov. 16. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Meki? Akármelyik gyorsétterem.

Futárkodás.

Konyhai kisegítő meg ilyen moslék munkák.

Segédmunkás.

Lapátos, közmunkás.

2021. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy olyan, amit elfelejtettek leszedni és évek óta nem aktuális már.
2021. nov. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyat még nem láttam, hogy évekig folyamatosan fent volt egy aktív hirdetés (holott el tudom képzelni, hogy léteznek olyan nagyon specifikus szakterületek, ahová évekig nem találnak senkit).


Olyat viszont tonnaszám látok, hogy egy adott cég újra és újra meghirdet egy pozíciót éveken keresztül. Vicces újra belefutni ezekbe. Na ez az az álláshirdetés, amire nem szabad jelentkezni: valószínű hulladék a cég, nem tudja megtartani a munkaerőt, alacsony a fizu vagy rosszak a munkakörülmények stb.

2021. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
HR toborzó gyakornok vagyok egy nagy állami cégnél. Több ilyen nagyon speciális követelményes pozíció is van, amiknél szenvedünk a kereséssel. Ilyenkor általában lazítanak a követelményeken, és inkább több dolgot megtanítanak az illetőnek, de vannak olyan szakmai vezetők, akik nagyon ragaszkodnak ahhoz, ami az eredeti terv volt és akkor megeshet, hogy újra és újra meghirdetik ezt a pozíciót.
2021. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aktív munkakeresőként (IT szektor) újra és újra látom ugyanazokat a poziciókat 3-4 hónaponként meghírdetve, más-más cégeknél. Ha jelentkezem, nem kapok választ.
2021. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz: Úgy értettem, hogy több cégnek saját pozicióját látom rendszeresen meghírdetve.
2021. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 Nem vagy egyedül, ugyanúgy IT szektor, szakmai tapasztalattal ráadásul fiatal álláskeresőként.

Bezzeg megy a sírás mekkora informatikus hiány van.

2021. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. írjatok rám privátban légyszi! :)
2021. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
richter
2021. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!