Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó döntést hoztam azzal, hogy...

Jó döntést hoztam azzal, hogy váltottam?

Figyelt kérdés

Cégen belül történt a váltás, volt egy pozíció, amit szerettem, jó is voltam benne, a társaság is jó volt, viszont felajánlottak egy lehetőséget egy másik területen, sokkal összetettebb és nehezebb munka, viszont, jobb fizetésért, és jobb karrierlehetőségért.


Amikor felajánlották, már másnap elfogadtam.


Viszont félek, hogy rossz döntést hoztam, a társaság is hiányzik, és sajnálom őket, hogy ott hagytam, mert most biztos nagyon sok munka maradt rajtuk.


2021. nov. 8. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted mi honnan tudjuk?
2021. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Menj el a delphoi jósdába, ott többet tudnak mondani.
2021. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez mindig csak utólag derül ki. Ha most már igent mondtál, próbáld kihozni a legtöbbet az új helyzetből.
2021. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Azzal hogy lepontozol csak azt bizonyítod, hogy hülye vagy és tényleg azt képzeled, hogy ebben a pillanatban bárki képes megmondani, hogy jól vagy rosszul döntöttél.
2021. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ba sszál a múltra és higgy a döntésed helyességében.

nem véletlenül hoztad meg.

ezen kívül emlékezz az ismétlésre.


amikor új melóhelyre megyek és mondjuk bemegyek a kajáldába, arra gondolok

-most vagyok itt először, de fura...de fél év múlva minden pontját ismerni fogom.

uncsi ismétlés.

nem érdekelnek a körülmények, nem érdekelnek az emberek, csak és kizárólag a célom érdekel és a pénz.

Ennek persze keresztbe tud tenni, ha elmész az interjúra, majd bemutatnak az új főnöknek, akiről egyből leveszed hogy egy rugalmatlan fa sz.

De azt a melót meg passzolni kell.

de ha ilyesmi nem játszik, akkor csak aklimatizálódnod kell, majd röhögve számolni a dellát.

2021. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem jónak tűnik
2021. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Lehet, hogy simán visszamondhatod ha később is úgy érzed, hogy nem neked való. (hallottam már ilye példát)


Másrészt most csak a társaság hiánya a fő gond? vagy az hogy megijedtél?

Minden kezdet nehéz... Bele kell szokni, ez meg valszeg pár hónap lesz. De ha egyenes utálod, az más szerintem, akkor nem maradnék benne.


Adj egy kis időt, az eddig helyeden sem egyből voltál penge. ;)

2021. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen cég, vagy milyen pozícióban vagy?
2021. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pénztárosból lettem raktáros.
2021. nov. 9. 17:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!