Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet elviselhetőbb?Hogy...

Hogy lehet elviselhetőbb?Hogy álljak hozzájuk?Távolságtartóbb leszek velük úgy jó lehet?Csak amennyit muszáj annyit beszélgetek velük.Új munkahelyen kezdek és az előzőn se voltak jó tapasztalataim. Nő vagyok és sok nő között fogok megint dolgozni.

Figyelt kérdés

Egymást kibeszélik,szemükbe meg jópofiznak.

Mindenkit lenéznek,hogy ők különbek.Ruházkodás,kinézet stb

Ugyanazt a munkát csinálják amit én ugyanannyi bérért.Tudom,hogy ez egy ilyen világ,mindenhol ez van.


2021. okt. 27. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Magadról ne mondj semmi lényegeset,sőt a másikról se. Ha olyan kérdéssel fordulnak hozzád ami a másik ellen szól adj semleges választ nem tudom pl te még nem láttad stb ne tartsd nagyon a távolságot mert aztán az lesz veled a baj= rólad beszélnek. Legyél átlagos próbáld úgy felfogni hogy senkihez sem kötődsz
2021. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!