Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szereljem le a kollégái...

Hogyan szereljem le a kollégáimat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozom a mostani cégemnél akik nem tudják, hogy már lassan 4 éve boldog párkapcsolatban élek a barátnőmmel. Elég pici városban lakunk, meg úgy egyébként is bennem van a jobb vigyázni dolog így nem kötöttem az orrukra. De a helyzet az, hogy rettentő kotnyelesek és egyszerűen szinte megrögzött mániájuk, hogy nekem pasit találjanak, annak ellenére is, hogy megmondtam jól meg vagyok így, szingliként is mindig jól megvoltam egyedül, nem rohanok a kapcsolatok után. Az sajnos nem játszik, hogy bekamuzom, hogy ismerkedek valakivel, mert rögtön rárabolnának, hogy ki az, hogy néz ki mutassam meg, így elég hamar ugrana a sztorim, és nagy hazugságokba sem szeretnék bonyolódni, így is rossz, hogy nem beszélhetek a páromról. Szerintetek mit tehetnék, hogy békén hagyjanak ezzel a pasi témával?

2021. szept. 23. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

nem figyeltem a kérdés alapmotívumát, elnézést.

ebben az esetben semmisnek tekinthető a válaszom ehhez a kérdéshez és jelen helyzetben valóban logikus, hogy ezt nem vered nagy dobra.


szóval annyi akkor szerintem, hogy mutass erősebb keretet.

ha szóba kerül a kerítősdi, akkor élesen válts témát.

ebből meg csak leesik nekik idővel, hogy tapintatlanok és nem kívánsz a témáról velük társalogni.

2021. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kéne tulproblemaznotok ezt. Filmes szakmaba nem csak hires embereknek van egynemu tarsuk hanem hatter munkaban dolgozoknak is ugyanolyan rendes emberek mint a heteroszexualisok. Persze vannak kozottuk is furcsak mint a heteroszexualisok kozott is.


Semmi kozuk hozza aki igy reagal annak nincs EQ-ja es le kell szarni. 7-es sejtettem csak biztonsag kedveert felig almosan udvariasan rakerdeztem hogy jol sejtem-e.


Mint írtam azt mondod hogy van. Ha valaki kérdezi a válasz magánügy. Nem kell ahhoz pénz sem híresnek lenni hogy az ember nyugodtan élhesse a párkapcsolatat ha nem fél az ilyen konzervatív emberektol. Amugy meg basszus nekik meg epp egy szar hazassaguk van es nem otthon nez korul ezt is kerdezhetned. De tiszteletben tartod az o maganugyeit. Munka interjun se kerdezhet ilyeneket mert diszkriminacio. Nyilvan vannak EQ nulla emberek es konzervativok de aki köpköd az nem neked szégyen hanem neki mert proli mod beleüti az orrát mas dolgaba. Szerintem meg beszéld ezt meg a paroddal kesobb ettol még nehezebb lesz ha ezt nem tudjatok elengedni es felvállalni egymást.


Csak két szó. Van. Magánügy. Ha nem hagyja abba jelzed hogy zaklat es ugye nem akarja hogy tarcsazd a 107-et. Tobbet nem kell mondanod. Senkinek semmi koze hogy kivel jarsz es hogy milyen nemu. De tudom ez nem segített a problemad megoldasaban. De ha csak ezt a ket szot mondanad hatarozottan kedvesen nem bunkon akkor értenének a szóból hidd el.

2021. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De pl. uralkodoi csalad rokonsagaban is van egynemu par nem irok nemzetiseget az mindegy, azt nem tudom hogy egyutt vannak-e még de most gugliztam. Ok hogy ott van pénz de azért ez sem mindennapi. Es valahol olvastam hogy kerdeztek oket ilyesmirol hogy hogyan reagalnanak ha az egyik gyerekuk azonos nemut szeretne es a valaszuk igen empatikus volt. Mindenki maganugye a parkapcsolata. Nyilvan nem kényszerített senki hogy vele jöjj össze vagy vele élj. Azért vagy vele mert szereted. Engem nem zavar senki parkaocsolata egy dolog zavar ha keritenek vagy győzködni akarnak. Mondom heteroszexualisként és demiszexualisként. A forrast nem ellenoriztem az uralkodoi családnál megmondom őszintén de amugy pl. egyszerű egynemu parokat is lattam mar youtube-on akikrol eloszor azt hittem bff-ek de mikor lattam az oldalukat akkor lattam hogy parok, de nem neztem az oldalukat reszletesebben. De tok cukik voltak ahogy probaltak sikeresen megnevettetni valakit csak azert valoszinuleg az illeto a munkahelyen szegeny pénzlevonassal fizetett, mert nekik munka kozbe tilos nevetni es mosolyogni.


Csak egy bolcs gondolat éld te az életed és ne mas gondolatai iranyitsak a mindennapjaidat es tégy belatasod szerint ez ugyben de ha csak azt mondod van es maganugy akkor nem fognak zargatni. Egyszerusitsd le. Ne bonyolitsd.

2021. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!