Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szereljem le a kollégái...

Hogyan szereljem le a kollégáimat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozom a mostani cégemnél akik nem tudják, hogy már lassan 4 éve boldog párkapcsolatban élek a barátnőmmel. Elég pici városban lakunk, meg úgy egyébként is bennem van a jobb vigyázni dolog így nem kötöttem az orrukra. De a helyzet az, hogy rettentő kotnyelesek és egyszerűen szinte megrögzött mániájuk, hogy nekem pasit találjanak, annak ellenére is, hogy megmondtam jól meg vagyok így, szingliként is mindig jól megvoltam egyedül, nem rohanok a kapcsolatok után. Az sajnos nem játszik, hogy bekamuzom, hogy ismerkedek valakivel, mert rögtön rárabolnának, hogy ki az, hogy néz ki mutassam meg, így elég hamar ugrana a sztorim, és nagy hazugságokba sem szeretnék bonyolódni, így is rossz, hogy nem beszélhetek a páromról. Szerintetek mit tehetnék, hogy békén hagyjanak ezzel a pasi témával?

2021. szept. 23. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindegy hova mész, mindegy mit csinálsz mindenhol lesz egy csomó ember aki bele akar vakkantgatni mások magánéletébe és "jól megmondani a tutit" meg játszani a kerítőt. Nem tudsz mit csinálni, egyszerűen kitérsz a téma elől, nem reagálsz, terelsz. Ha meg rád akarnak valakit akasztani akkor azt mondod nem tetszik a pasi (ami igaz is) és kész.
2021. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

eleve nem értem miért kell kamuzni megfelelési kényszerből?


vagy úgy indultál neki, ha a főnök nem tart szopóképesnek, akkor nem vesznek fel? vagy mi ennek az oka?

nem értem.


a másik a keretek.

annyira nulla keretet fektettél le, hogy ezért ugatnak ott jobbra balra.

munkahelyen az alapkeret, hogy a pénzért vagyok itt, cserébe megpróbállak elviselni titeket.

és azok, akiket kiválasztok közületek és érdemesnek tartok, velük fogom megosztani a gondolataimat, életemet.

nektek többieknek nincsen közötök hozzám és a dolgaimhoz semmilyen szinten!

kb.

2021. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
#2, ilyen szociális hozzáállással bírna minden ember, mint te, pár éven belül bunkóval mászkálnánk, és barlangban lakhatnánk.
2021. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2: Magyarország nem épp arról híres, hogy a munkahelyeken a kollégák tolerálnák, ha egyikükről kiderül, hogy a saját neméhez vonzódik. Bár inkább, ha jól tudom, csak férfiak esetében jellemző, és az is kérdés, hogy milyen munkakör. Mert egy gyári szalagmeló vagy irodai munka finoman szólva nem ugyanaz ilyen téren sem.


3: Azért az mégiscsak igaz, hogy az ember a munkahelyre elsősorban dolgozni megy be, és nem haverkodni. És miért süllyednénk ősember szintre azért, hogyha mostantól mindenki csak dolgozni járna be? Nekem megvannak a barátaim-haverjaim, de dolgoztam már olyan helyen, ahol a köszönésen kívül szinte csak akkor szóltam a kollégákhoz, ha a munka megkívánta, mert nem voltak szimpatikusak.

2021. szept. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb kerekperec megmondani nekik, hogy nincs szükséged életvezetési tanácsokra, meg kerítősködésre, így ezeket legyenek szívesek mellőzni a továbbiakban.
2021. szept. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezen én is kamillázok hogy miért kell a párodat eltitkolni? Miért hazudsz? Mitől félsz? Nekem inkabb az jon le ebbol hogy attol félsz hogy vagy rámozdulnak vagy tulzottan féltékeny típus vagy és attol félsz hogy akinek elmondod racuppan. Rejtegeted így ne csodalkozz ha mindenki Jente nénit játszik az olyan típusu kollegaid kozul akik minden szingli kollegajukra cuppanak hogy te tudok neked valakit. Miért nem mered felvállalni? Ő ezt hogy viseli pasiként? Aki szereti a párját az büszke a párjára és nem rejtegeti.


Én nőként mondom ha megtudnám hogy a párom ezt csinálja velem akkor én először nyűgös fejjel néznék rá mert azt gondolnám szégyel és nem mer felvállalni es csak talom lany vagyok aki mellett van a nagy Egy aki mellett van tobb mas is magyaran nem o az egyeduli vagy arra gyanakodnék hogy othello szindromaja van es egy kis cuki targynak kezel amit ugy rejteget mint álvemhes kutyus a kis labdáját, hogy az az övé és ha közelítesz ártatlanul vicsorog hogy az az övé.


De te tudod. Aki szereti a párját felvállalja. A szerelem így hogy tud erős lenni ha nem mered felvállalni?

2021. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Olvasd már el figyelmesebben! Ő nő, és barátnője van.
2021. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja barátnőddel. Nem láttam nincs rajtam a szemuvegem igy ebredes utan. Merd már felvállalni mert így nagyon furi. Az ilyen típusu emberek uton utfélen probalkoznak. Hidd el a baratnodnek is megnyugvast adsz ha felvallalod. En mondom en nyugos lennek. Hires emberek akikrol nem tudsz semmit ok is felvallaljak nyilvanossag elott hogy van parkapcsolatuk es pont. Nem csepegtetnek infot mert maganugy. Azt kell mondani hogy van es maganugy pont. Miert bonyolitanad az életed ha hiéna típusú emberek között dolgozol? Veluk nehéz ha így bonyolitgatsz dolgokat.


Van maganugy es pont. Nem kell se tobbet se kevesebbet mondanod. Ööö egy picit összezavarodtam van baratnod de pasit keresnek neked nő vagy? Vagy azt hiszik meleg vagy?

2021. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az A listás híres embereknek akik felvállalják hogy a saját nemükhöz vonzódnak van annyi pénz a számlájukon, hogy ne jelentsen problémát ha mondjuk egy szerepet nem nyíltan de azért nem kapnak meg, mert lmbtq emberek. Én ezt aligha tehetem meg, hogyha nem fogadják itt jól akkor megvonom a vállam. Ráadásul specifikus területen dolgozom ami magyarországi szinten is fejtörő ha munkáról van szó, nem hogy itt városon belül. A páromat nemhogy nem zavarja, hogy nem vállalom fel, hanem még fél is tőle, őt jobban aggasztja az itthoni helyzet mint engem. Korábban értek már minket inzultusok, volt hogy utánunk köptek és olyan emberek akikből ki se nézném. A kollégai környezet meg, persze dolgozni járunk be, de alapvetően kedves, úgymond családias a társaság, mindenki barátságos jól el lehet beszélgetni mindenkivel, alapvetően jól is érzem magam velük, csak ez a rész bosszant, hogy egy-két ember nagyon rá van erre pörögve.
2021. szept. 24. 08:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem van 1-2 leszbikus kolleganom, nem hinnem, hogy az egesz munkahely tud rola, de szerintem eleg sokan, inzultus meg ilyenek nem erik oket egyaltalan. Legalabbis itt a munkahelyen nem. Nekem felve mondta el anno, mert elvileg baratokat veszitett mar el emiatt, pedig en aztan semmennyire nem vagyok homofob, de nem kerult szoba sosem a tema, gondolom nem tudta.

Igazabol szerintem kevesebb olyan ember van egy kozossegben, akik ezt tenyleg elitelik, ez inkabb ma mar valami hangos kisebbseg, bar en Budapesten elek, videken nem tudom, mi a helyzet.

2021. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!