Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelhető egy egoista,...

Hogyan kezelhető egy egoista, kíngörcs kolega?

Figyelt kérdés
Van egy borzalmas kollégám ahol dolgozom, rém idegesítő kis pi.... a. Mindent tudni akar magánélet, szexuális élet minden, súlyom minden érdekli mindenbe bele akarna szólni, ha nem válaszolok azért bunkó, ha máshogy válaszolok akkor azért elegem van belőle hogyan tegyem helyre végre, hogy tudja hol a határ?

#nagyképű #flegma #Mindent tudni akar a magánéletről
2021. júl. 19. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szálljon le rólad.
2021. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A munkahelyen senkinek semmi köze a magánéletedhez. Ezt meg kell neki mondani. Amúgy én az ilyeneket úgy kezeltem mindig, hogy összekamuzt

minden hülyeséget ami eszembe jutott.

2021. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, miért akarja ezt tudni, mi a szándéka vele, miért fontos ez neki, Majd közöld, hogy nem bratyizni jársz a munkahelyre, így vegyen vissza,
2021. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítsd le. Magától nem fog kevesebbet kérdezni, itt neked kell helyretenned. Mi a legrosszabb, ami történhet? Nem beszéltek? Micsoda csapás :D
2021. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszak nem megoldás. Legalábbis nem mindig. De most az...
2021. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Lekoptatom amint tudom.
2021. júl. 20. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Látványosan tereld a témát és kizárólag szakmai dolgokról beszélj illetve hogy "ne haragudj de most nagyon elfoglalt vagyok".m
2021. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!