Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelhetőek a kétszínű...

Hogy kezelhetőek a kétszínű emberek?

Figyelt kérdés
Együtt kell dolgoznunk, nem tudom elkerülni, a hátam mögött rám, a többiekre nekem panaszkodik. A szemébe soha senkinek. A párja jó barátom, őt meg hangolja, ellenem meg a kollégák ellen valószínűleg még csak nem is tudatosan. Hogy tudnám ezt kezelni? Nem akarom, hogy olyan dolgok miatt nézzenek rám máshogy, amikről nem is tudok, így se az ellenkezőjét nem tudom bebizonyítani, vagy az okát elmondani.
2019. ápr. 23. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizalmas dolgokat egyáltalán nem szabad megosztani az ilyen típussal, és még a többi mondanivalót is megszűrni, akkor kevésbé tudja keverni a sz@rt. Azzal pedig ne foglalkozni, ha valótlan dolgokat állít, az igazságot nem kell megtámogatni, a hazugság meg úgyis kiderül.
2019. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátom barátja az én barátom is.

Az ellensegem - mint ez a kétszínű alak - barátja az nem lehet a barátom. Gondolkozz is...

2019. ápr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsovel ertek egyet! Minimalis legyen a kommunikacio.

Ha rakerdezne megmondanam, azert “mert allandoan mindenkire oanaszkodsz, nyilvan ram is, es megmondom oszinten csalodtam benned.” Kb ennyi.

Amigy emberek ismernek. En oszinte vagyok nem jatszom magam halalra.

2019. ápr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!