Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri átszámítva havi félmill...

Megéri átszámítva havi félmillió forintért kimenni Németországba, mint burkoló?

Figyelt kérdés
A szakmám megvan, de ez nekem elég karcsúan hangzik. Érdekel a véleményetek.
2021. júl. 18. 12:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nyilván, de nem ennyivel... Ez nevetségesen kevés pénz ott kint ilyen szakmára, hiába kezdő.
2021. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21 de ha a másik alternatívája az, hogy itthon megy el kezdő fizuval valahova, akkor ez még mindig sokkal jobb. Ha képes keresni valami jobbat így pályakezdőként kérdés mennyi nyelvtudással külföldön, akkor persze nyilván válassza azt. De ez azért nem olyan egyszerű. És ha nincs meg ez a lehetősége, akkor szerintem még mindig jobb ez, mint az itthoni irány.
2021. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem teljesen az egyénen múlik, hogy igy megéri e vagy sem.

Totál nem mindegy az sem, hogy itthon hol lenne az az elhelyezkedés pl.

Nekem pl. rohadtul nem érne meg annyit, hogy ennyiért kimenjek annyira nagyon messzire. De másnak meg lehet simán.

Én sokszor látom, hogy keresnek iylesfajta szakmunkásokat (nem biztos, hogy pont burkoló) Ausztriába, ennél több fizetésért bőven, és soskzor nyelvtudás sem kell, elég ha egy csapatban 1 ember tud németül.

Nyilván attól is függ, hogy az ember kihez megy ki, vagy hogy stb.


Én pl. ennyi pénzt keresek Bécsben (pontosabban kicsit többet 550 körül) betanitott munkára, és egyáltalán nem szakadok meg. Ezért irtam, hogy ez a pénz vicc egy burkolónak hiába kezdő.

Én biztos vagyok benne, hogy ennél jobb ajánlatot lehetne találni, de nem tudom, hogy a kérdező, hogy és miként találta ezt a lehetőséget.


De persze bőven elképzelhető olyan szituáció is, hogy ez is jobban megéri, mint nem kimenni.

De elég olyan legalja kihasználós ajánlatnak tűnik azért, ami sose kecsegtet jóval.

2021. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Burkoló ismerőseim ennyit keresnek itthon alkalmazottként feketén, a vállalkozók meg duplaennyit. Szerintem ennyiért nem éri meg kimenni, néz körül itthon, ennyit simán kapnál kezdőként is.
2021. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kimentél?
2022. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!