Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri átszámítva havi félmill...

Megéri átszámítva havi félmillió forintért kimenni Németországba, mint burkoló?

Figyelt kérdés
A szakmám megvan, de ez nekem elég karcsúan hangzik. Érdekel a véleményetek.
2021. júl. 18. 12:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mit burkolsz?
2021. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Tanultam hideg/melegburkolàst, és térkövezést is. Ismerem elméleti síkon még a speciális burkolás szabályait is, például fémre való burkolás, üveggel történő burkolás, nagy méretű lappal való burkolás, stb.

Az általános részt pedig gyakorlatban is, elméletben is tanultam.

2021. júl. 18. 12:47
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj ki. Nem jó fizu ottani szemmel, de arra jó, hogy kiismerd ott magad és tanuld a nyelvet. Pláne ha lakhatás rokonoknál. Aztán ha már ismersz másokat tudsz keresni mindig jobbat és a plafon sokkal magasabban van mint itthon. És ugye így megoldott lakhatással azért ez jó pénz is, fogsz tudni hónapról hónapra félretenni. Csak egy ideig jól kizsákmányol valaki. De szerintem el kell vállalni. Pláne ha nincs jobb terved.
2021. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Meg azt is vegyük bele, hogy tök kezdőként mindig kevesebbet kap mindenhol az ember, mert az elején még azért sokat tanulsz ezt ők is tudják.
2021. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
És még egy dolog. Ha ott vagy már kint és úgy érzed belejöttél és hasznos tagja vagy a csapatnak. Majd kérhetsz ezen a helyen is fizuemelést. Max nemet mondanak :D
2021. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Valami kelet-europai maffia szedne le a penzt? Mert ilyen szar legalis fizetes nincsen. Es akkor vagy lakhatasra koltod, vagy tomegszallason laksz.
2021. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja kicsit gyanús nekem is. Ha ez bruttó összeg, akkor biztos, hogy nem éri el a törvényes minimálbért heti 6 napos beosztás mellett, tehát valami susmus lesz a háttérben. Ha nettó, akkor is necces.
2021. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen keveset ajánlanak, még az is lehet, hogy egyáltalán nem fizetnek ki. Fekete munka, panaszt sem tehetsz. Rabszolgaság. Ha van pénzed megvenni az eszközöket, van kocsid, meg kezdőtőkéd, inkább kiváltanám itthon az egyéni vállalkozóit. 6 hónapra vállalnak csak munkát, annyira sok a meló itthon.
2021. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

kb. egy lagerbe is ennyi a betanitott munkás fizetés rendes 5x8 as órával.

Ilyen szakmával ennek több, mint másfélszeresének kellene lennie annyi munkával, ha nem duplája.

2021. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azt felejtitek el utolsók, hogy a kérdező tök pályakezdő. GYakorlatra van szüksége még pár évre. nulla év munkatapasztalattal minden szakmában kevesebb lesz a pénz, mint mindjuk 3 évvel.
2021. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!