Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Borsod megyében 170 ezer...

Borsod megyében 170 ezer forint nettó kezdő fizetés jónak számít?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Simán lehet, hogy reális. A jó és a reális az 2 különböző fogalom.


Milyen végzettségeid vannak? Hány éves vagy?

2021. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%
Balázs te vagy?
2021. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Megélhetés szempontjából nyilván kevés, viszont egyéb esetben szerintem nem vészes. Attól is függ, hogy az embernek milyen végzettsége van, hol él és hol sikerült elhelyezkednie, milyen pozícióban. Valamint pályakezdőként azért az átlag nem keres nagy összegeket. Anyukám óvónő, 40 év munkaviszonnyal keresett 240 ezret nettóban, azzal ment nyugdíjba. Szóval én értem, hogy valaki programozó, más autószerelő stb., de nem mindenki.
2021. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Gyárban ez nem olyan rossz, ha jár mellé cafeteria. Főleg Miskolcon. Tudom, mert borsodi vagyok. Ha pl biztonsági őr vagy, akkor még úgyis tűrhető. Ha mondjuk építőipar, akkor siralmas, és nevetséges.
2021. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Anyám 52ezret keres havonta 😅
2021. júl. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hogy honnan valósi ez a sok kommelő, de biztos hogy nem Miskolciak. Ugyanis Miskolcon ez a fizetés nem számìt egetrengetően kevésnek. Nyilván nem sok ez a pènz és nehéz kijönni belőle de borsodban ez kb az átlag és azoknak üzennèm akik ennyiért el sem mennènek dolgozni, hogy van aki 120-130 ezreket visz haza egy hònapban nem kevesebb munkával mint amennyivel ti 250 ezreket keresték. Egy BP-i vagy egy nyugati nem tudja felfogni, hogy az ország másik oldalán lòfaszt sem keresnek ugyan azért a munkaèrt amit ők csinálnak.
2021. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Átlag fizetés sajnos. Nem tudom mit hőbörögnek sokan, hogy ennyiért el se menne dolgozni, lehet hogy nincs más lehetősége. Én tolna megyei vagyok, érettségivel szakmával mindenhol 150-170 ezret ígérnek. Alig lehet megélni belőle, de sajnos átlagosnak számít.
2021. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Az alberletarakhoz viszonyitanam, mivel a kaja stb kb mindenhol ugyanannyi, a lakhatas valtozo. Fogalmam sincs, Miskolcon mennyi egy alberlet, Budapesten ahol kb 130 ezernel kezdodik egy normalis, nyilvan semmire nem lenne eleg.
2021. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miskolcon se sokkal olcsóbb már az albérlet.
2021. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
21%
Miskolciként írtam, hogy kevés a 170 amit kapok, kedves 16-os. Úgy biztos elég, ha saját házad van és ketten éltek a pároddal, de a kaja itt is ugyan annyi, mint máshol és ha megakarsz venni egy telefont azt se fogják olcsóbban adni, mert Miskolci vagy. Mivel a 170 a szakképzett bérminimum ne mondd már nekem, hogy ez átlag. Miskolcon is van olyan hely ahol nem a minimálbért adják.
2021. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!