Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » „Gulyás Gergely: Legkorábban...

„Gulyás Gergely: Legkorábban április 12-én tudunk nyitni“ ez a boltokra éttermekre edzőtermekre mindenre (is) érvényes? Vagyis egy vacak cipőt se vehetek addig?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 25. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Iskolákra, de biztos lehetsz benne, hogy nem fog nyitni április 12-én.
2021. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Az elsődleges, amit ki akarnak nyitni, azok az iskolák és a teraszok.

Mivel az iskolákról beszélt és a halottak mai napi száma rekordot döntött, ezért 100%, hogy semmi más nem fog előbb nyitni, még azok sem nagyon, amik újonnan lettek bezárva.

Cipőt kénytelen leszel online rendelni, talán ez most nem annyira kibírhatatlan.

2021. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Ha elolvastad volna, akkor láttad volna ezt a részt:

"Gulyás arról is tájékoztatott, hogy az operatív törzs megvizsgálja majd a gazdasági kamara bolt- és plázanyitási kérdéseit és javaslatait, erről holnap fognak dönteni. Szerinte azt kell majd figyelembe venni, hogy a húsvét előtti időszakban ne alakulhassanak ki hosszú sorok a boltok előtt. A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara olyan szabályozásra tett javaslatot, amely minden üzletre azonos elvek alapján vonatkozna: tíz négyzetméterenként egy vásárló vagy vendég tartózkodhatna benne."


Mondjuk csak a szokásos napi kötelező uncsi trollkérdés. :D

2021. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként cipőt lehet venni nagyobb bevásárlóközpontokban és online is.
2021. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Egyébként cipőt lehet venni nagyobb bevásárlóközpontokban "


csak egy PÉLDA volt a cipő... meg aztán az a cipő amit te a teszkóban megveszel, na az a tied is lehet.

2021. márc. 25. 13:11
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
És majd mekkora sor lesz az olyanok miatt, akik azt sem tudják, hogy mit akarnak menni, bent próbálgatják a ruhákat, bent tölt 1 órát, amíg más, aki célirányosan menne és tudja mit akar főzni, és mit kellene venni, azt meg kint torlódik a sok barom miatt. Jaj de jó is lesz ez.
2021. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

#5

Nézd, divatos cuki cipellő nélkül ki lehet bírni, lábbeli nélkül nem. Utóbbit kapsz a teszkóban is, ami kibírja addig amíg nem nyitnak ki a cipőboltok.

Egyébként ha azt az egy mondatot végigolvastad volna, akkor láttad volna, hogy online is lehet rendelni - cipőboltból, bármilyen márkás cipőt. :)

(Egyébként meg ha valaki a teszkósnál minőségibb cipőket szokott venni, akkor úgyse ez alatt az 1-2 hónap alatt fog tönkremenni. :D )

2021. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Értem, hogy példának írtad a cipőt, de máshol olvasom, hogy tavaly neki pont karantén előtt ment tönkre a cipője. Oké, ezt rengeteg emberről olvastam, ezek szerint mindenki leszakadt cipőtalppal mászkált, de ami fura nekem: "A" cipője? Az egyetlen egy cipője ment tönkre? Gyűlölök ruhát, cipőt venni, de minden évszakra van legalább két cipőm.
2021. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem pl nincs. HOgy miért? Mert férfi létemre pont a legkisebb kapható cipőméret kellene, és természetesen abból soha nincs a boltokban...
2021. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Rendeltess be kettőt, ha találsz jót. Akinek covid előtt pont reggel munkába menet ment tönkre a cipője? Az nem ment be dolgozni? Vagy nyáron téli bakancsban ment be?
2021. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!