Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok szellenteni a...

Szoktatok szellenteni a munkahelyen, tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem fogom vissza magam sehol. Akkor is kinyomom, ha tudom, hogy büdös lesz. Volt már olyan, hogy az egyik kollégám azt mondta ne csináljam. Erre csak annyit mondtam, hogy természetes és nem érdekel.

Ti is ki szoktátok engedni?


2021. jan. 30. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Mi ihlette a kérdésed?
2021. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nekem egyből be is megy...
2021. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Jobb kint, mint bent." - Shrek
2021. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
igen, de nem mások orra alá, nem vagyok bunkó. munkahelyen az időm 90%át egyedül töltöm egy viszonylag nagy légtérben, ott nincs miért visszafognom magam. de ha valakivel együtt dolgozom, akkor nem durrantok az orra alá, mert fordított esetben én se szívesen szagolnám másét.
2021. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk a másik orra alá fingani nagy tahóságról árulkodik.

Örülök hogy nem ismerlek.

2021. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Más orra alá nem. Persze olyan helyen dolgozok ahol hagos gépek vannak és azon a területen előírás a fülvédő használata. Ha hangos akkor a kutya sem hallja meg. Büdös az nagyon senkit nem zavar mert méterekre dolgozunk egymástól plusz alapból büdös helyen dolgozunk ami miatt szagelszívók vannak mg külön szellőztető rendszer meg minden más egyéb tehát a szag elég hamar eltűnik. Tömegközekedésen soha nem engedem el magam. Volt olyan kollégám akivel teherlifttel vittünk fel cuccokat és elengedte magát kegyetlenül bár nem volt szándékos de sajnos nem bírta visszatartani. Az volt a szerencse hogy nem volt vészesen büdös, inkább csak hangos.
2021. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó azért nyilván nem a másik orra alá engedem ki, meg liftben azért nem szoktam. De ha pl. tőlem kb. 5m-re van és kiakad akkor nem értem miért.
2021. jan. 30. 15:16
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk azért, mert direkt hangosat sem illik. Van erre egy nagyon jó taktika, felemelkedsz kicsit a székről, aztán alád nyúlsz, mintha a széket babrálnád, azt kicsit széjjel húzod az output nyílást és máris szellőhangú lesz az űrgyűrűfütty.
2021. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez a fing fétises kérdező lesz, legalább havonta 1 kérdést biztosan feltesz a témával kapcsolatban.
2021. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Jelenteni a kérdést!
2021. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!