Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok irodai munkát mert...

Nem akarok irodai munkát mert curvának érezném magam? 25/N

Figyelt kérdés
Más is érez így? Ahol vannak pasik csak ott érzek így. Nagyon rossz érzés! Pláne ha férfi a főnököd.
2020. okt. 16. 13:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező: szerintem téged elgondolt előítélet miatti félelem vezérel: nagy valószínűséggel azt gondolod: "ha titkárnő vagyok, a többiek akkor majd azt fogják gondolni: egyéb módon is kell a főnök kedvére tenni", stb... Úgy vélem, az emiatti megytéléstől félsz.
2020. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
9. Egyet értek. Meg hogy 25 éves vagy...Agyilag kb. egy 8 éves értelmi szintjén lehetsz. Bár így nem is értem, hogy releváns a kérdés, a hozzád hasonlók nem szoktak dolgozni, vagy max. olyan helyeken, ahol értelmileg sérült embereket alkalmaznak és az nem irodai munka szerintem. Szóval nincs miért aggódnod, kérdező!
2020. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
A titkárnőknek ez a munkaköre, meg a kávéfőzés.
2020. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Mibol gondolod, hogy a fonokok nem elnek szep csaladi eletet es valojaban eszre sem veszik a titkarnojuket?
2020. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Dolgozz úgy, hogy a férfi kollégák és a főnök a külsődön felül is lássák az értékeidet. Azaz ahelyett, hogy csak arra gondolnának, hogy "ú, ez a Julcsi olyan dögös", legyen az is mellette, hogy "és ráadásul micsoda jó kolléga, mindenre gondol, bármit rá lehet bízni". Nőnek születtél, így igazából mindig lesz olyan pasi, akinek az első benyomása az lesz rólad, hogy egy p*csa vagy, még ha ez nem is igaz, de az állhatatosságoddal bizonyíthatod, hogy ez nem jelenti azt, hogy munka helyett körmöt festegetnél vagy ráérnél dumcsizni kávézás közben. Szóval vegyenek csak komolyan, mert teljesítmény az is, hogy napi 8-10-12 órát szaladgálsz mások ügyeit intézve, mindig jókedvűen, hiszen egy recepciós, titkárnő mindig a kirakatban van, mintha a cég arca lenne. Ha jól csinálod, később akár előre is léphetsz, ha máshogy nem, nagyobb önbizalommal és tapasztalattal felvértezve egy új helyen.
2020. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
? Nálunk férfi a főnök, mindenki más meg nő, akkor most a te logikád alapján érezzem magam úgy a munkahelyen, mint egy bordélyházban? :D
2020. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nehezen fogsz így munkát találni.
2020. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!