Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Derogálna diplomával olyan...

Derogálna diplomával olyan feladatkört (is) ellátni amit évekig egy 8 elemis félalkesz nő látott el?

Figyelt kérdés

Évekig dolgozott itt egy 50-es félalkesz nőci, 8 elemivel, szakma semmi, érettségi se.

Amolyan portásféle volt: csöngettek ajtót nyitott megkérdezte ki az mi járatban postát vett át Kb ennyi. Másra nem is volt alkalmas a 8 elemivel, szakma nélkül.

Most elment felmondott. A főnök találmánya : senkit se vesznek fel a helyére, hanem majd én, aki egyébként diplomás irodai dolgozó vagyok itt, látom majd el a feladatát. A sajátom mellett persze-mert közel az irodám az ajtóhoz.

Tehát én, a diplomás ember azt a feladatot végzem majd, amit előtte évekig egy 8 elemis félalkesz végzett. Persze plusz pénz ezért semmi.


Nektek derogálna ez? kikérnétek magatoknak hogy azért nem ajtónállónak szegődtetek ide diplomával?

nyissa az az ajtót aki semmi másra nem alkalmas (mert se szakmája se végzettsége).

Hogy állnátok hozzá?


2020. aug. 24. 20:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
26%
Ezt diploma nélkül is lehet. Vagy nem?
2020. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg Balázsos kérdés, de nem olyan durva. Pedig már kb fél éve eltűnt a gyerek.
2020. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy lehet. :)

Én is tudom kezelni a nyomtatót itthon, sőt én főzöm magamnak a kávét minden reggel. Sőt, remekül is főzök, a családom szereti. Ja, ha csengetnek, kimegyek és kinyitom a kaput is. No nem mint profi portás, csak mint egyszerű "háziasszony" aki itthon van a saját házában.

2020. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
😊 Én irodavezeto voltam 10 évig egy komoly cégnél. Ha kellett, helyettesítettem az ügyvezetőt meghatalmazassal, ha kellett, postára mentem és kávét főztem. Külkereskedelmi diplomával. Imádtam ott dolgozni.
2020. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%

Az nem derogál, hogy munka közben a telefonon maszturbálsz, mint mindegyik "dedodipis"?


Amúgy, ha fel is kellene söpörni, akkor azt már aztán sértés vajon...

Ilyen ostoba kérdésről csak az villan be, hogy büdös a munka, ha izzadni is lehet benne egyeseknek...szégyen.

2020. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Bazsi, Bazsi,

ez egész jóra sikeredett. Megitta az alkesz főnök előled a piát így kicsit oszlott a köd a fejedben és sikerült jobb kamukérdést kiírni?

2020. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Huhú Balázs, ezek szerint nálatok nemcsak a főnök, hanem a portásnő is alkesz volt. Együtt ittak, vagy mi? 😁
2020. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!