Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi ez a kettősség?

Mi ez a kettősség?

Figyelt kérdés
A tulajnak a jó barátja vagyok. Mindig akar velem beszélni hétköznapi dolgokról. Viszont, mindig megaláz. Bármit csinál az ember, a környezezét emeli magasba. Van egy szőke barátnője, az is a munkások között keresi reggelente Adriánt, mikor tudja, hogy ő nem a munkások között takarìt. Arra jöttem rá, hogy nem is vagyunk barátok, senkivel.Ott van Adrián, majd vele diskurálhat. Ő is ezt akarja.
2020. júl. 6. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a szőke nő sok embernek unszimpatikus. Tanácsadóként dolgozik, de inkább fordul az ember az ismerőseihez, mint hozzá. Fegyelmet követel, szigorú,gyümölcsöket, zöldségeket szereti.
2020. júl. 6. 23:15
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem vagyok a kedvence, csak a tulajnak. Az meg rosszul bánik velem. :/
2020. júl. 6. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Te, ez most a naplod magadnak?
2020. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi itt a kérdés?


Igen, alkalmazott és főnök közt nincs igaz barátság, ha valaha volt, gyorsan megromlik.


A munkáltató lehet kedves, de ugyanakkor pénzért vagy ott és nem barátságból.

Legyél udvarias, de tudd hol a határ. Ne adj ki semmiféle személyes kompromittáló információt, még akkor se, ha a főnököd neked sírja el a nyavajáit.


Ha ő átkos mód berúgott és drogozott a hétvégi bulin, és ezt megosztja, nem lesz semmi.

Ha te mondod el válaszul ugyanezt, simán kirak érte.

2020. júl. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!