Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meguntam a monotonitást....

Meguntam a monotonitást. Tudtok olyan munkákat mondani, amiket lehet korlátlan mértékben csinálni? Akármennyi időt, energiát beleölni - ami meglátszik a pénzen is természetesen. Lényegében "teljesítmény - idő alapú" dolgok érdekelnének.

Figyelt kérdés

Elnézést, nem tudtam korrektebb módon megfogalmazni. Unalmas az alapséma: "Bemegyek, ott vagyok nyolc órát, hazajövök - ismétlés". Lehetetlen így lépni, ez csak vegetálásra elég, ebből nekem elég.

Olyanokra gondolok mint pl:


- Tőzsde

- Ujságírás (vagy írás alapjáraton)

- Korlátlan túlóralehetőséggel bíró helyek (ha létezik ilyen egyáltalán)


Másodállást tudnék vállalni, de az is csak ennyi lenne. Egy dologra szeretném teljes egészében fókuszálni minden figyelmem. Mindegy milyen területre vonatkozik, csak kimeríthetetlen lehetőséget rejtsen magában!


A segítőket felpontozom ezer örömmel!



2020. máj. 2. 05:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Persze persze, örülök hogy van munkám, nincs erről szó. De megroppanok ha ezt folytatnom kell.


Hajlandó lennék többet dolgozni, mert legalább lenne lehetőségem a "munka-otthon-munka-otthon-egyszer-meg-megdöglesz" életen kívül. Nincs időm elkölteni? És akkor mi van? Be lehet azt is fejezni hogy utána befektessem.


Köszönöm a segítő válaszokat, a többieknek pedig ajánlok egy pszichológust :)

2020. máj. 2. 08:20
 12/17 anonim ***** válasza:
35%

Köszönöm, hogy töröltetted a válaszomat... ;)


Ettől még továbbra is rengeteg ember veszti el az állását mindennap, jelenleg örülj hogy van megélhetésed.

2020. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
A tőzsdézéshez érteni kell és nem kevés kezdő tőke. Az írás jó lehet de alapvetően ahhoz meg idő kell. Egy jó könyv sokszor évek/évtizedek munkája. Az újságírást meg egyetemen tanítják, és megfelelő végzettség nélkül nem tudsz elhelyezkedni. Amúgy a többi válaszoló jól írja, ha ennyi szabadidőd van akkor indíts vállalkozást, az minden magyarnak megy.
2020. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
*ja, elfelejtettem: én pénzügyi területen vagyok így tudom, hogy te viszed egy nagyobb cég pénzügyeit egyedül akkor korlátlan a túlóralehetőség :)
2020. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

okosítasz a raktárban,meló után pedig eladod,plusz megrendelőket szervezel.

legalábbis akiket ismerek raktárosokat,egyikük sem a 200ezres nevetséges fizetésére tervez.

2020. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
sex-chat
2021. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ill. sex-cam
2021. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!