Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meguntam a monotonitást....

Meguntam a monotonitást. Tudtok olyan munkákat mondani, amiket lehet korlátlan mértékben csinálni? Akármennyi időt, energiát beleölni - ami meglátszik a pénzen is természetesen. Lényegében "teljesítmény - idő alapú" dolgok érdekelnének.

Figyelt kérdés

Elnézést, nem tudtam korrektebb módon megfogalmazni. Unalmas az alapséma: "Bemegyek, ott vagyok nyolc órát, hazajövök - ismétlés". Lehetetlen így lépni, ez csak vegetálásra elég, ebből nekem elég.

Olyanokra gondolok mint pl:


- Tőzsde

- Ujságírás (vagy írás alapjáraton)

- Korlátlan túlóralehetőséggel bíró helyek (ha létezik ilyen egyáltalán)


Másodállást tudnék vállalni, de az is csak ennyi lenne. Egy dologra szeretném teljes egészében fókuszálni minden figyelmem. Mindegy milyen területre vonatkozik, csak kimeríthetetlen lehetőséget rejtsen magában!


A segítőket felpontozom ezer örömmel!



2020. máj. 2. 05:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Akarmilyen vallalkozas.
2020. máj. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Milyem végzettséged van, milyen tapasztalatod? Mit dolgozol jelenleg?


Ezek közül bármelyiket elkezdheted, te magad, senki nem fogja tálcán átnyújtani, arra ne várj.

2020. máj. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essen: ISTEN MENTSEN attól hogy kész receptet kérjek. Azt legfeljebb álmodozó tizenévesek kérnek, nekem csak alapötlet kell. Egyetlen szó is megváltoztathatja az életem, csak még nem találtam meg. A vállalkozás jó ötlet, én is belefoghatok, de ebből a bérből lehetetlen félretenni rá (tényleg). Nem osztok meg semmi újat, ha azt mondom mezei raktáros vagyok.
2020. máj. 2. 06:03
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon sokfele olyan vallalkozas van, amit a foallasu melod mellett is elkezdhetsz, keves penzbol. Amit mi tervezunk jelenleg az osszvissz kb 300 ezer ft beruhazast igenyel, mindennel egyutt a legelejen, de fokozatosan fogjuk csinalni, elso honapban megvenni a szukseges eszkozoket csak 200 ezer lesz. Nyilvan ez is sok penz, de nem gondolom, hogy a lehetetlen kategoria lenne. Rengeteg olyan tanfolyam van ami kb szinten ennyibe kerul, es az elvegzese utan tudsz pl szabaduszokent dolgozni, csak egy weboldalt kell osszeraknod es beleasnod magadat az online marketing rejtelmeibe, hogyan is talaljanak meg az emberek, vagy bizhatod profira, ha esetleg tudsz felrerakni arra is.

Nyilvan penz meg kiadas minden, de annyi elonyod van, ha nem mondasz fel a melohelyen es ugy kezded, a KATA csak 25 ezer ft per honap :D

2020. máj. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

A művészet nem monoton és adott esetben többet kereshetsz vele mint bárki más.

Ja hogy ez nehéz. Hát igen. Ha könnyű lenne, mindenki ezt csinálná...

2020. máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Bocs az offért. Jó kérdést tettél fel, ez engem is érdekel!
2020. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Meguntad a monotonitást, ezért korlátlan mértékben dolgozni akarsz? Az lenne csak a monotonitás igazán! Mire mennél a pénzzel, ha úgyse lenne időd elkölteni?
2020. máj. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
High tiket sales, copywriting ezekre keress ra youtubeon. Aztan real estate. Jol teszed h ki akarsz torni, sima melokbol nem is lehet meggazdagodni :)
2020. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Kertépítés ott nincs hétvége se ünnep nap vagy tanyavilág de jelen pillanatban örülj hogy van munkád
2020. máj. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Én ezért választottam a gyógymasszőr szakmát!

Ha vállalkozást indítasz, akkorra veszel fel vendéget amikorra akarsz. Csak ehhez nagyon kell tudni.

2020. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!