Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8 órás munkanap helyet ez...

8 órás munkanap helyet ez kéne? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát szerintem a 8 óra egyszerűen túl sok hogy idegen helyen, idegen emberek között légy a családod helyett. Ennek a fele tökéletesen elég lenne, tehát 4 óra, több szabadsággal és nyugalmasabb légkörrel...

2019. szept. 13. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Az egymásnak ugrások, pont a frusztrácio miatt vannak, amit a túlhajszoltság, a rossz munkakörülmények és a kevés fizetés okoz. Igenis, legtöbb munkához elég lenne 4-6 óra is. Na jó, nem szobafestésre vagy asztalos munkára gondolok, de például én 3 óra alatt kitakaritom azt a három emeletet, ami hozzám tartozik. Mellesleg, akkor több embert lehetne foglalkoztatni, váltásban. Nyolc óra sokat kivesz az emberből, pláne, ha azalatt két-három ember munkáját végzi (egy fizetésért), ahogy itt manapság szokás. A 12 óra meg rabszolgatartás. Ezért is romlanak a családi, baráti kapcsolatok!

Svájc? Na, attól fényévekre vagyunk. Svájcban egész más a mentalitás, hozzáállás. Itt eleve nincs is igény a jóléti társadalomra és fejlődésre sajnos.

2019. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez jó lenne neked a cégeknek meg annak örül ha fáratt vagy és nem fejleztted magad.
2019. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a 8 óra, de én beiktatnék egy pihenőnapot szerdára is.
2019. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!