Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak vagy mit ne?

Mit csináljak vagy mit ne?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Anyámmal és öcsémmel élek együtt. Van egy szerelmem, akit nagyon szeretek viszont ő is fiú kérlek ne kövezzetek meg segítsetek nekem, mert ez most fontos! Anyám nem fogadja el, hogy biszexuális vagyok és ez nekem nagyon rossz. Tegnap előtt szerettem volna találkozni a szerelmemmel, de nem mertem, mert tudtam hogy ha anyám meg tudja akkor nem lesz jó. Ma beszéltem erről anyámmal sírtam viszont nem akar velem szóba állni. A legjobb barátom is itt hagyott a legnagyobb rosszban. Ez miatt, mivel teljesen egyedül maradtam próbálkozom öngyilkossággal... Mit csináljak tűnjek el otthonról és soha ne menjek haza vagy menjek el egy-két napra otthonról, vagy netán gyógyszerezzem be magam és igyak rá sok alkoholt??? Kérlek tényleg komoly válaszokat szeretnék kapni. Én Budapesten lakom szerelmem Vecsésen! Ő sajnos nem tud segíteni....

2019. júl. 20. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagy, ha nem tetszik anyád nézőpontja akkor menj el dolgozni és költözz el otthonról, utána azt csinálsz amit akarsz.


Az öngyilkosságon meg egy kicsit gondolkozz el. Szerinted ha megölöd magad akkor együtt lehetnél a sráccal? Nem, nem lehetnél, soha. Megváltozna anyád véleménye? Talán. Számítana ha már nem élsz? Nem. Semmire nem megoldás, szedd össze magad.

2019. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Költözz el.

#problemsolved

2019. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen felnőtt vagyok kor alapján, de belülről nem. Jelenleg még suliba járok és nincs pénzem, arra hogy külön tudják lakni.


Már el gondolkoztam rajta, ha öngyilkos lennék nem tudnák semmiről se és nem fájna semmi se! Sajnos nem lehetnék együtt vele, de legalább nem szenvednék. Hogy szedjem össze magam, ha nincs mellettem senki se?



Sajnos, mint már említettem nem tudok el költözni!

2019. júl. 20. 01:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idő kell anyukádnak, amíg feldolgozza. Legalábbis remélem, mert ha az én 19 éves fiam ülne előttem sírva, akkor mindegy, mit mondana, én mellette állnék. Ráadásul te azt írtad, biszexuális vagy, vagyis akkor még "van esély" arra, hogy unokát nemzz anyukádnak. Ha továbbra is folytatja az önző hisztériát, akkor sem tud igazán mit csinálni, mert nyilván el kell néha hagynod a házat, s olyankor nyugodtan találkozhatsz azzal, akivel csak szeretnél. Vecsés nincs messze, gondolom a fiú meg tudja oldani, hogy találkozzatok Budapesten.


Sok erőt kívánok! Ja és a legjobb barátodat ne tartsd többé annak, mert ezek után arra sem érdemes, hogy leköpd.


26f

2019. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A válaszom hosszú lesz de komoly.


Nos az előttem szólók akik aztmondták h "költözz el oszt csá" azok vagy az éjjel nappal budapesten szocializálódtak vagy nem tudják mi a helyzet ingatlanárakkal/albérletárakkal ma Magyarországon és budapesten


Az elköltözést csak a leges legvégső esetben ajánlom mivel budapesten egyáltalán nem ritka a 100 e ftos de alső hangon 70 e ftos havi díja egy albérletnek plusz rezsi. TEHÁT ha nem akarsz egy szárazkenyéren élő időszakot ne költözz el. Ha pedig esetleg egyetemista vagy a Jog is melletted áll tehát kipaterolni se fog tudni.


Én azt mondom maradj ott ahol vagy és bírd ki anyád mellett valahogy,és csakis akkor költözz ha nincs más lehetőség.


Mondanám hogy költözz össze a barátoddal de iylen fiatalon az nagyon rizikós. lehet hogy egész életre szól a szerelem de lehet rövid ideig tart és ha szétmentek abból ismételten anyagi problémád lesz.


TEHÁT MIT CSINÁLJ?

Próbáld anyáddal valahogy megszoktatni a helyzetet,esetleg más rokont bevonni a dologba. Ne add fel és találkozz a barátoddal amikor tudsz.


AZ ÖNGYILKOSSÁGOT megpróbálhatod de jobb hogyha tisztában vagy egy két apró részlettel:

1,Nem olyan könnyű megölni magad mint hiszed. Ugyanis akik öngyilkosággal próbáloznak az esetek 80 %ban lebénulnak (igen néha a gyógyszer is úgy szétbaszhat h nem halsz meg csak épp darálthúst csinál a belső szerveidből ) vagy olyan súlyos fogyatékosságot okoznak h zöldségek lesznek életük végéig.

2, Akasztás,épületről leugrós,hídról leugrás,vágás,gyógyszerezés. Ezek mind olyan öngyilkossági módok amiket ha megpróbálsz nagy eséllyel leszel fogyatékos vagy pedig hatalmas kínok között halsz meg

3,a halál végleges. Ha megteszed onnan nincs visszaút.Aránytalanul nagy áldozat lenne,mert a halálból nem jöhetsz ki egy rossz életszakaszbóll igen.


TEHÁT akármennyire látod elveszettnek az ügyet öngyilkos ne legyél mert aki szeret annak csak a fájdalmat hozod meg.

2019. júl. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy idő kell neki. Hmm.. Bárcsak ilyen szülőm lenne, aki most mellettem állna. Én nem akarok lányt, mert meg találtam az igazit és ő fiú... Elég anyukámnak a kettő bátyámtól a gyermek, viszont ők nem Magyarországon élnek. Igen el kell mennem néha otthonról csak van az öcsém aki 11 éves és ő meg egyedül van otthon anyum dolgozik én meg szellőztetem a fejem... A fiú meg tudná oldani, hogy ide jöjjön, de félek! Nagyon szépen köszönöm neked kedves 3 válaszoló a válaszod nagyon rendes és normális vagy 26 évesen. És igen ezek után nem igazi barát a barátom...
2019. júl. 20. 01:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet azt mondani, hogy a szexualitás az magánügy - nos, ez nem igaz. Bizonyára szereted a családod, nem akarsz tőlük elszakadni. Emiatt lesznek még közös programjaitok, például meglátogatnak téged vagy elmentek kirándulni, és bizonyára egy ilyen eseményről a szerelmedet sem akarod kihagyni (vagy akár lehetőséged sincs kihagyni).


Kérdés, hogy mi a fontosabb számodra. Ha az anyád ennyire nem fogadja el és úgy néz ki, hogy megbékélni sem tud, hátra kell hagynod őket.

2019. júl. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Válaszoló! Huhh jó sokat írtál köszönöm szépen! Igen sajnos ez teljes mértékben igaz nem tudok el költözni itt Budapesten rettenetes az árak, már én is utána néztem... Sajnos nem tudok itt maradni, ha itthon vagyok akkor egésznap csak sírok, ha viszont el megyek csavarogni egy kis időre meg nyugszom.... Sajnos szerintem vele se tudnak össze költözni, mert ő is a családjával el, de ez jó ötletnek tűnik én ahozz már nem vagyok fiatal tudom, hogy ő kell nekem! Az öngyilkosság nekem nem fájna, mert el tudnám csempészni anyám orvosi dolgát, de ezt itt most nem részletezem.... Köszönöm szépen a segítséget még egyszer!
2019. júl. 20. 01:28
 9/12 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló! Sajnos a szeretőm és a családom között nem tudnék választani.... Inkább az öngyilkosság!
2019. júl. 20. 01:34
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező.


Az öngyilkosságot tényleg verd már ki a fejedből a rohadt életbe!!


TUDOM hogy most nagyon nehéz időszakon mész át de ha megölöd magad SOHA NEM LESZ JOBB. soha és senkinek.

nem térsz vissza,nem lesz többé időd a szerelmedre és a szeretteidre soha. Fiatal vagy és bőven van időd.


Lehet h ez a kaotikus helyzet eltarthat (mondok ey hosszabb időtáot) akár 2 évig.

ÉS AKKOR MIVEN??? mit ér az a két év ha még 80 éves korodig élsz majd? SEMMIT. Másnak nyomorult az élete,nem tud egyedül lélegezni vagy örökké 2 éves gyerek szintén marad.Tolókocsiba kerül ,vagy épp SOHA nem tudja érezni az étel ízét vagy a szerelmének csókját. VAGY (és bocsáss meg h ebbe belemegyek,tényleg bocsánat de) valakinek nem képes erekcióra,és nem fejezheti ki a szerelem olyan formáját amit mondjuk TE megteheted a barátoddal!!( jobb esetben rendszeresen)


Az öngyilkosság aránytalan ,túlontúl végeleges és bizonos szempontból gyáva döntés.

VERD KI A FEJEDBŐL mert az MAXIMUM a te (amúgy teljesen mértékben időleges) szenvedéseid megszüntetni. AZ pedig a világ legönzőbb dolga lenne,és árulás a szerelmed irányába


(4ik válaszoló voltam)

2019. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!