Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak vagy mit ne?

Mit csináljak vagy mit ne?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Anyámmal és öcsémmel élek együtt. Van egy szerelmem, akit nagyon szeretek viszont ő is fiú kérlek ne kövezzetek meg segítsetek nekem, mert ez most fontos! Anyám nem fogadja el, hogy biszexuális vagyok és ez nekem nagyon rossz. Tegnap előtt szerettem volna találkozni a szerelmemmel, de nem mertem, mert tudtam hogy ha anyám meg tudja akkor nem lesz jó. Ma beszéltem erről anyámmal sírtam viszont nem akar velem szóba állni. A legjobb barátom is itt hagyott a legnagyobb rosszban. Ez miatt, mivel teljesen egyedül maradtam próbálkozom öngyilkossággal... Mit csináljak tűnjek el otthonról és soha ne menjek haza vagy menjek el egy-két napra otthonról, vagy netán gyógyszerezzem be magam és igyak rá sok alkoholt??? Kérlek tényleg komoly válaszokat szeretnék kapni. Én Budapesten lakom szerelmem Vecsésen! Ő sajnos nem tud segíteni....

2019. júl. 20. 00:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy miért kell elmondani anyádnak? Csinálj úgy, mintha már elfelejtetted volna a fiút és nem is lennél biszex és aztán titokban találkoznátok. Úgy értem titokban, hogy azt mondod egy haverodhoz/valakihez mész és közben a fiúval találkozol. Rizikós, de egy csomó meleg így él, tapasztalatból mondom. Aztán ha már önálló leszel, lesz munkád és elköltöztél majd akkor leülsz beszélgetni anyukáddal. A legtöbb szülőnek egyébként is idő kell ehhez, legyél türelmes. MINDENT elrontanál azzal, ha megölnéd magad. Fogalmad sincs, hogy mi lesz 2-3 év múlva, tartozol magadnak annyival, hogy kivárd és meglásd, hogy nem megoldás az ha megölöd magad.
2019. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Nem leszek öngyilkos, ezen sikerült túl tennem, nem kínzóm tovább magamat. Viszont beszéltem ma a szerelmemmel telefonon sírtam is megint, mint mindig... Kérdésem lenne még tőletek, hogy egy ideig most nem beszélek senkivel se otthon, mert egy nincs is akivel tudnék, kettő meg, meg akarok teljesen nyugodni. Viszont még nem teljesen tudom, hogy mit tegyek hagyjam magam és a szeretőm békén örökre vagy várjak és talán jobb lesz???
2019. júl. 20. 11:16
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!