Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek nincsenek barátai, ti...

Akiknek nincsenek barátai, ti hogy ütitek el a szabadidőt és hogy viselitek a magányt?

Figyelt kérdés
Ugye a normális emberek találkoznak egymással,elmennek szórakozni,beülnek valahova,szociális életet élnek.De ez nem adatik meg mindenkinek

2019. júl. 1. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hétköznap leköt a munka. Mellette épp van idő bevásárolni, megcsinálni a házimunkát stb., így eltelik az idő. A hétvége elég szenvedős. Szabadnapok szintén. Néha sikerül találni elfoglaltságot, néha depialvással telik, vagy csak céltalanul nyomkodom a gépet, mint most is.
2019. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én szó szerint elütöm az időt 43f
2019. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pl itt ! A magány mindenkinek nagyon rossz.

Próbálj meg itt keresni valami havert . Valaki olyat aki olyat szeretne mint te csak neki sincs senki akivel megtehetné.

2019. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olvasok.
2019. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hétközben dolgozok úgyhogy mire hazaérek este már fáradt vagyok. A hétvége vagy az ünnepek rosszabbak, de kint vagyok általában az udvaron ha jó az idő, vagy sütök, netezek, filmet nézek stb. Bár sokszor a sírás kerülget mert jó lenne olyan programokra menni ahol társasággal van az ember. Sajnos az egyetem befejezése után elmaradtak az a barátok. Sokaknak már saját családja van.

24N

2019. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Családommal vagyok/mozdulok ki, edzek, festek, kertészkedek, videojátékozok, filmezek, vásárolok, youtubozok, olvasok, gyakorizok, néha sütök-főzök, takarítok, az állataimal foglalkozok, biciklizek, sétálok a réten, dombon. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Anno mikor nagyon magamnak való voltam kibicikliztem egy szép, csendes, nyugodt helyre, kikötöttem a biciklim majd felsétáltam a dombtetőre ahol pont volt két nagy fa. Leültem az árnyékába a pokrócra amit vittem, megeszegedtem az előre felvágott barackom és könyvet olvastam.

2019. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, utazás, tanulás, semmittevés, munka, takarítás, ügyintézés, ábrándozás.
2019. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az egyedüllétből nem következik automatikusan a magány. Egyedül is jól lehet érezni magunkat, sőt néha jobb is ha nem kell alkalmazkodni más nyűgjeihez. Nekem vannak barátaim, de olyan mintha nem lennének. Hétköznap munka, hétvégén meg kinek mi. Mindig találnak valami kifogást. Nem fogom őket már nyúzni azzal, hogy jönnek e velem ide vagy oda. Eltudok menni egyedül is színházba, moziba, utazni is. Sőt utazáskor találkozhatsz új emberekkel, hiszen mindig van aki szintén egyedül utazik. Ne várj senkire, vesd bele magad most az életbe. Bánni fogod ha csak vársz folyton valakire. Eljárhatsz táncolni is, ott is van mindig valaki szintén egyedül. Lehet épp ilyen módon fogod megtalálni életed egyik legjobb barátját mert összetalálkoztok egy programon. Azt mondják jó is, ha az ember egyedül utazik. Sokat tanulhatsz belőle, talpraesettebb leszel általa stb. A közösségi oldalakon is vannak különböző csoportok, útitárskeresők, külföldiek beszélgetős csoportja, itt aztán tényleg köthetsz új ismeretségeket. Hajrá!
2019. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 róbert dávid ***** válasza:
Én már nem viselem a magányt,mert megszoktam. Általában gépezek olvasgatok mikor hogy játszom játékokkal,néha facebook
2019. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 róbert dávid ***** válasza:
28/F
2019. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!