Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem elátkozott valaki?

Engem elátkozott valaki?

Figyelt kérdés
Születésem óta gondban vagyok az emberi kapcsolatokkal, jó formán nem is voltak, pedig sok lánynak bejövök, de én szégyenlős vagyok még zárkózott ezért nem is tudok senki felé közeledni, nagyon magányos vagyok

2019. máj. 17. 17:48
 1/3 lilla64 ***** válasza:
100%

Nem átkozott el senki,gátlásos vagy.

Próbálj meg feloldódni,hanem kérd ki szakember tanácsát.

2019. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy valaki elátkozott.

Zárkózott, gátlásos vag. Normális. És neked kell a gatlásaid ellen küzdeni, ha masként akarsz élni.

Minél többször hagyod, hogy a félelmed döntsön, annál jobban eluralkodik majd rajtad, ez törvényszerű.

Érdemes kicsi feladatokkal kezdeni, edzeni magad, átlépegetni a határaidat, minden nap csak egy kis feladatot kitalálni, és végrehajtani. Ha nem sikerült, de mar elkezdted, az is valami, az is siker, holnap jobban megy majd. Csak ne add fel. Küzdj, tegyél magadért! Meglátod, hogy az önbizalmadat is fogja erősíteni - már az is, ha megbocsátasz magadnak, és nem adod fel, ha kitartasz a celjaid mellett.

1. Vegyél egy füzetet tollat

Mit szeretnél egy év múlva, ha a legmerészebben elengeded a fantáziádat? - írd le egy füzetbe (lehet többet is)

2. Mi kell ahhoz, hogy ez megvalósulhasson? Általánosságban

3. Milyen energiaforrásaid vannak ehhez (tehetseged, képességed, egyeniseged, személyiséged pozitiv jellemzői)

4. Mit tennél meg azért, hogy megvalósulhasson, amire vagysz?

5.

Írj egy "edzéstervet".

Pl.

1.lépés Elmegyek, és megszólítok egy eladót, hogy segítsen valamiben

2. Megszólítok egy fiatal lány eladót, hogy hol vannak zsebkendők?

3. Elmegyek egy parkba, és megkerdezek egy fiatal lányt, hogy hány óra vagy hol van ez vagy az...

Stb.

Kislépésekben

És írj naplót, mit valósítottál már meg! Es nyugodtan dicsérd meg magadat, ha megtettél akarmilyen kisdolgot. Ha visszaesel, ne keseredj neki, mert az teljesen normális.... (még a legnagyobb önbizalommal rendelkezők is elbuknak olykor.)

2019. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindent irj le! Válaszokat, sikereket, egy ev múlva jo lesz visszaolvasni, látni, honnan indutál, hová érkeztél.

Nem baj, ha még nem tartasz ott, amit leírtál. Ha tettél érte, már előbbre vagy. Akkor két év, három... de ha nem teszel semmit, sokkal több lesz... szóval hajrá!

Meg tudod csinálni

2019. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!