Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy fodrász nem akarta...

Ha egy fodrász nem akarta megadni az új telefonszámát, problémás lehet fogadnia engem?

Figyelt kérdés
évente csak néhány alkalommal járok el, nem rendszeresen, de évek óta ugyanoda. ez tényleg ilyen max. 3 alkalmat jelent. nem is alakult ki a fickóval közelebbi viszony, teszi a dolgát, én kifizetem. legutóbb hogy nem értem el telón, személyesen mentem el, és mondtam munka közben hogy majd elkérném az új számát mire olyat szólt hogy nem szívesen adná meg, mert már beleremeg a gyomra ha fel kell venni a telefont, legszívesebben nem is tartana. egy ötvenes korosztály. meglehet a kialakult vevőköre mert addig is hívták míg velem foglalkozott. ez jel lehet arra hogy nem fogad szívesen? nem akarok belelátni semmi negatívat, de olyan jól mehet már a dolga hogy megválogatja a vendégeit? vagy csak megjegyezhetett hogy én vagyok az aki kiszámolva adja oda a pénzt?
2018. nov. 24. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy igen konkrét jel arra, hogy nem fogad szívesen :) az okát mi nem tudhatjuk, keress másik fodrászt.
2018. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem volna, hogy akkor más csatornán sem szeretné, hogy elérjem, vagy csak a telefonnal van problémája. Ha mellébeszél akkor egyértelmű, hogy veled van gondja. Én messengeren jelentkezem be a fodrászomnál, évente 2x megyek, legfeljebb 3x. Tudom, hogy folyton vannak nála ha dolgozik, szabadidejében meg nem akarom zavarni, így marad ez a verzió. És akkor ír vissza amikor neki jó, nem zargatom feleslegesen.

38N

2018. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nem szívesen adná meg, mert már beleremeg a gyomra ha fel kell venni a telefont, legszívesebben nem is tartana."

Szerintem ez nem rád irányult, szimplán sok ember haját vágja és belefáradt az állandó telefon csörgésbe és vendégbe. Ezért kevesebb embernek adja meg a telefonszámát, köztük neked sem, pont úgy mint másoknak sem.

2018. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!