Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Több lány is mondta már hogy...

Több lány is mondta már hogy rendes pasas vagyok még jól is nézek ki. Akkor miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy látszik mégsem a külső számít de még a belső sem annyira.Van egy ismerősöm akit sokan csúnyának tartanak.Ráadásul sé pénze,sé munkahelye.Mégis olyan szép barátnője van,amilyenről a legtöbben csak álmodozhatnak.Lehet hogy jobb lenne ha csúnya és csóró lennék?
2019. máj. 9. 17:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Csak legyél tisztában a saját értékeiddel, ne zavarjon más véleménye (kivéve az olyan embert, akitől amúgy bármikor kérnél tanácsot - tehát adsz a szavára), és tudd egyúttal a gyengeségeidet is.

Ez lenne az egészséges önbizalom. Ennél nem kell több.

2019. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én örülök hogy az ismerősömnek szép barátnője van.Meg egy kicsit irigy is vagyok:)
2019. máj. 9. 17:43
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
A nők az izgalomra vágynak, nem bírják elviselni a nyugalmat, békességet, csinálják a cécót és attól megnyugszanak.
2019. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
51%
Ah bocs. Most látom csak, hogy incel gyűlés van. Nem is zavarok akkor.
2019. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A nők szetetik ha vannak a pasiknak érzelmeik és fel is merik vállalni. De az érzelmes nem egyenlő a tutyimutyival. Az nem vonzó, sőt.

De jó "préda" lehetsz egy kihasználós pénzéhes csajnak - erre azért figyelj.

2019. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Igen,11-es rendes pasi vagyok.Mégis magányos.
2019. máj. 9. 18:54
 17/28 anonim ***** válasza:
Tudod, ez nem csak a ránk nökre igaz hanem a férfiakra is. Mindent beleadunk a végén meg kiderül hogy a pasi csak egy futó kalandot akar, fél megállapodni stb...
2019. máj. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Mit teszel azért, hogy ne legyél magányos? Azt, hogy "rendes pasi vagy"?
2019. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok a nőkhöz,udvarias vagyok velük,udvarolok annak aki tetszik,meghallgatom a problèmáikat ès ha tudok segítek nekik.
2019. máj. 13. 09:44
 20/28 anonim ***** válasza:

Szerintem simán nyomi vagy, és csak azért hívnak rendesnek, hogy ne bántsanak meg. A nők roppant kétszínűek és sunyik ám.

Mondjuk ha nekem egy pasi állandóan udvariaskodna, azt el is küldeném a halálba. Tudok ajtót nyitni én is, köszönöm. Azt jobban szeretem, ha egyenrangúnak tekintenek és ebbe beletartozik az is, hogy néha én nyitok ajtót és engedem előre a férfit. Kiváltképp ha cipel valamit.

Szóval lehet nem rendesnek tartanak hanem rendesen életképtelennek, csak nem mondják a szemedbe. (:

2019. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!