Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Több lány is mondta már hogy...

Több lány is mondta már hogy rendes pasas vagyok még jól is nézek ki. Akkor miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy látszik mégsem a külső számít de még a belső sem annyira.Van egy ismerősöm akit sokan csúnyának tartanak.Ráadásul sé pénze,sé munkahelye.Mégis olyan szép barátnője van,amilyenről a legtöbben csak álmodozhatnak.Lehet hogy jobb lenne ha csúnya és csóró lennék?
2019. máj. 9. 17:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Nagyon kevés az igényes troll. Feldobtad a Gyakorit.

2019. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

És az önbizalmad hogy áll?

Csak halkan jegyzem meg, hogy az a meghatározó. A kisugárzás. A többi csak utána jön.

2019. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam hogy jól nézek ki.A lányok szokták mondani.Én a szerényebb típusú srácok közé tartozom.
2019. máj. 9. 17:26
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Aha. Szóval töketlen vagy. Lehet itt az okod, amit kerestél.
2019. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem miért mániájuk a nőknek az önbizalom.
2019. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lányoknak a nagyszájú bunkó,beképzelt,egoista "férfi" kell.
2019. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mánia. Ez alap beállítottság, természetes. És egy önbizalomhiányos lány pont annyira nem vonzó, csak mivel könnyebb levadászni, kelendőbb egy önbizalomhiányos pasinál. Jó esetben egy férfi az férfi, és nem egy pátyolgatni való kisfiú. Az egészséges mértékű önbizalom egészséges(ebb) mentális állapotot is feltételez.

A lelki rokkantakat nem szeretik. (engem se szeretnek, habár nekem van önbizalmam, csak bizalmam nincs)

2019. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
Akinek meg nagy a farka az dugja fel a saját farába. Annak úgysincs sok értelme, ha csak a hegye fér be, vagy legalábbis engem nem ló pénisz méret befogadására kalibráltak, bocs.
2019. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
12%

eddig kb 20 barátnőm volt én önbizalomhiányos vagyok lelki rokkant ha úgy tetszik.


Kis idő múlva mindegyik barátnőmről kiderült, hogy megvan a maga baja lelkileg,önbizalom terén is.


Kérdem én a mai világban mégis mibe lehet bizni annyira, hogy valaki elszáljon magától (mert tény látok ilyent, de legtöbbször a semmire jobban verik magukat az ilyen emberek mint akinek van mire).

2019. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz, igazuk van? Rendes pasi vagy? :)
2019. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!