Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz az ilyen gyerekkel?

Mi lesz az ilyen gyerekkel?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lesz az élete egy olyan gyereknek, aki csak az anyjával él, most még csak tíz éves, testvére nem lesz és a nagymamája is most halt meg? Mindenki körül ott a család, kéne az inger, hogy ne savanyodjon be az anyja mellett, hogy laza, mozgalmas élete legyen, de neki nincs. Én azt tippeltem, hogy egy koravén, humortalan, magányos felnőtt lesz, tele hiányállapotokkal. Szóval egy boldogtalan élete lesz. Vagy nem tudom. Milyen lesz neki?
2019. ápr. 4. 18:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Alattad....? :) :) :) Nem. Csak elvitted ezt az egészet egy olyan irányba, hogy kategórikusan kijelentetted, hogy csakis olyan lehet, mint az anyja, semmivel nem támasztottad alá, hogy miért csak olyan lesz és kész. Már most sem olyan, csak megsúgom. Gondolom még fiatalka vagy, azért vagy ilyen kategorikus. Sajnos nem fejtetted ki jobban a "gondolataidat", így konstruktív vitát sem lehetett folytatni veled. De menj. Hisz alattad van a fél Világ. Vigyázz le ne ess.
2019. ápr. 5. 14:33
 12/16 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg semmi közöm hozzá, csak az unokahúgom, keresztgyerekem és aggódom érte. Sajnos sokan elmentek a családból mostanában és nagyon egyedülmaradtunk, ők meg aztán főleg. Egy gyerek nem ilyen életet érdemel. Bízom benne, hogy valami kis boldogság éri őt is ebben az Életben a körülményei ellenére is.
2019. ápr. 5. 14:39
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért él az a tévkép a fejedben, hogy valaki csak akkor lehet boldog, ha nagy családja van. Legtöbbször pont az ellenkezőjét tapasztalom. Ha az anyja nem tömi tele ezzel az orbitális baromsággal afejét és nem okoz benne hiányérzetet, akkor nem lesz ettől hiányérzete. Lehetnek barátai, az úgyis sokkal fontosabb és jobb emberi kapcsolat a rokoninál, hiszen a rokonokkal ellentétben a barátainkat mi választjuk.
2019. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem édesanyám halt meg 8. osztályos koromban, sokáig magamnak való voltam. Privátban szívesen elmondom az egészet, írj üzenetet. :) 25/F
2019. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó. Rádírtam. Semmi. Hát jól elmondta....
2019. máj. 9. 12:41
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Írj rám újra és jelöld meg a témában hogy miért írsz, hogy meg tudjam különböztetni.
2019. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!