Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek 40 évesen három...

Szerintetek 40 évesen három gyerekkel is lehet kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2016. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az anyámnak 50 évesen 3 gyerekkel is sikerült. Persze ehhez ismerkedni kell valamilyen módon, nem csak boltba meg dolgozni járni. Ott is lehet persze ismerkedni, csak nem a legjobb hely erre a célra.
2016. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,lehet
2016. jan. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,az biztos hogy nem csak a boltba kell járni.Nekem biztos nehéz lesz,kijöttem már a gyakorlatból.Rég voltam már 18éves...
2016. jan. 13. 11:36
 5/11 anonim válasza:
Persze :)
2016. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem könnyű, de nem is lehetetlen. az életkor és a gyerekek száma csak egy adottság. nem ettől fog valaki szeretni és a megfelelő személy ideális esetben nem is fog emiatt elfordulni. persze az ideális személyt meg kell tudni találni. ehhez nyitottság és a megfelelő személyiség kell. sok sikert hozzá!
2016. jan. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Persze, hogy lehet. Főleg, ha úgy nézel ki, mint mondjuk Cameron Diaz (43 éves).

[link]

2016. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Lehet, csak sokkal nehezebb mint egyedülálló, gyermektelen 19 évesként.
2016. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DominaReniMrMazo válasza:

Nagyon jó a kérdés és érdekesek a válaszok is!!


Nos teljesen mindegy, hogy ki hány éves és van-e gyereke, a gyerekek száma meg főleg lényegtelen.

Ezek a kérdések csak azóta látszanak lényegesnek, mióta bejöttek az amerikai propaganda-filmek.


Az ismerkedéshez minimum 2 ember kell egy helyen és egy időben. Ez az alap.

Ám soha, senki ne akarjon másnak mutatkozni mint amilyen valójában!

Legyen STÍLUSA!!

Enélkül bukásra van ítélve minden erőfeszítés!!

A STÍLUS azért lényeges, mert azonnal elűzi azokat az "érdeklődőket", akik alapból megakarnak változtatni!!

Ragaszkodjál Magadhoz és ne Akarj megváltozni, de ne is Hagyd magadat megváltoztatni, mert Te így Vagy egyedi, az egyetlen! Akinek így nem Vagy jó, annak sehogyan sem Legyél, mert a megalkuvás, a kényszer kompromisszum mindig konfliktushoz vezet, aminek a végkifejlete bizonytalan.

Igen!! Valóban nagyon nehéz egyedül lenni egy IGAZI lelki/testi társ nélkül, akiben feltétlen megbízhatunk, de semmiképpen ne Add fel Önmagad ezért, mert nagy csalódás lesz a vége.


Természetesen ez az ÉN véleményem, aminek elfogadása nem kötelező. Ám én így tapasztaltam az 55 évem alatt.

--------------------------------------


Most néhány szót egy HÖLGY ismerősömről, név nélkül.


Az említett Hölgy 38 éves, 170 cm magas és 153 kg, (volt tavaly amikor utoljára láttuk egymást) és 7 gyermek boldog Édesanyja! A férje több mint 15 éve meghalt egy üzemi balesetben.

Az elmúlt 10 évben SOHA nem láttam egyedül. Mindig volt élettársa. Ám abban a pillanatban elzavarta az éppen aktuálisat, amint az illető Úr meg akarta Őt változtatni! Ez úgy néz ki, hogy most karácsonykor 6 volt Pasitól kaptak a gyermekei külön-külön ajándékot!! Ám most sincsen egyedül!!

Olyan STÍLUSA van a Hölgynek, hogy ezt tanítani kéne az iskolákban!!!!!

Egyébként egy egyszerű melós, aki otthonról végzi a munkáját a gyerekek miatt. Senki nem támogatja anyagilag. Ezt azért írom csak le, nehogy azt higgye bárki is, hogy egy gazdag Nő.

A Feleségem is ismeri a Hölgyet!! Nagyon jól el tudnak szórakozni a sok eleven vibrátoron, akik képtelenek FÉRFIKÉNT viselkedni, megnyilvánulni!!


Tehát 3 gyerek nem jelenthet igazi akadályt!!

---------------------------------------------------


Sok sikert kívánok és még több örömöt, boldogságot a Gyermekeidben!!

2016. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az biztos hogy a stílus sokat számít,és nem a kinézet.Én 162 cm.vagyok 55 kg.A szülések nem látszanak rajtam,nincs hasam,nincsenek striák a bőrömön sehol,ránc csak akkor van az arcomon ha nevetek.De a pasikat nem vonzom...
2016. jan. 21. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!