Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz az ilyen gyerekkel?

Mi lesz az ilyen gyerekkel?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lesz az élete egy olyan gyereknek, aki csak az anyjával él, most még csak tíz éves, testvére nem lesz és a nagymamája is most halt meg? Mindenki körül ott a család, kéne az inger, hogy ne savanyodjon be az anyja mellett, hogy laza, mozgalmas élete legyen, de neki nincs. Én azt tippeltem, hogy egy koravén, humortalan, magányos felnőtt lesz, tele hiányállapotokkal. Szóval egy boldogtalan élete lesz. Vagy nem tudom. Milyen lesz neki?
2019. ápr. 4. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

1.: Mi közöd hozzá?

2.: Ki mondta, hogy anyunak nem lesz kanja?

3.: RENGETEG gyereket nevel egyedül a szülője és nem lesznek idióták. Tudod a családon kívül is élnek emberek a bolygón. Jár suliba, dolgozni, szórakozni... Vagy egy szigeten élnek, ahol csak ők laknak?

2019. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha az anyja nem dönti el előre, hogy a gyereknek boldogtalan élete lesz és nem úgy neveli a gyereket, hogy közben rávetíti a saját nyomorát, akkor simán lehet normális élete. Nekem sincsenek rokonaim, nem is voltak amikor felnőttem, de lettek barátaim, haverjaim, nem lettem magányos vagy besavanyodott felnőtt.
2019. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utolsó. Az jó....
2019. ápr. 4. 19:25
 4/16 he84 ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem attól függ, hány szülő neveli és hogy vannak-e testvérei. Bocsi kérdező, de kissé furán, bután állsz ehhez hozzá. Leginkább a körülményektől, a környezettől függ, hogy ki milyen lesz idővel.
2019. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igen. A környezettől. Ha nincs család, közeg, akkor nincs környezet. Ezt még azért felfogtam. Pont ez a baj. Hogz nincs környezet, nincs közeg.
2019. ápr. 4. 20:08
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Akármilyen, attól függ, milyen az anya.
2019. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem olyan lettem, mint anyu, ugyhogy ez jó nagy butaság. De szerintem egy ilyen gyerek elmesélni se tud egy társaságban semmit, mert nem volt közeg, ahol ezt megtanulja. Erről ennyit, hogy milyen butaság ez.
2019. ápr. 5. 10:25
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Az a butaság, hogy kiforgatsz mondatokat, sehol nem írtam, hogy olyan lesz.

Nem az a lényeg, hány ember neveli, hanem hogy hogyan. Így már érted? Vagy fogalmazzam át valahogy még?


Te ilyen lettél, amit leírtál, anyád ilyen hatást gyakorolt rád. Ezek szerint mégis olyan lettél, mint ő.

2019. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem utolsó ne akarj pszichológus lenni, mert nem megy.
2019. ápr. 5. 13:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Persze. :)

Viszont túl hát...izé..látszik, hogy alattam vagy, én ezt is abba is hagyom, ne fáraszd magad tovább.

2019. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!