Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem egyedül a BMW-m...

Úgy érzem egyedül a BMW-m segített leküzdeni, hogy nem voltam elég jó senkinek, szerinted is?

Figyelt kérdés

Mikor a második lány (16) az életemben akibe belestem közölte: " Más vagy, mint akivel először táncoltam, én nem akartam soha tőlem semmit csak egy utolsó táncot, és úgy is lesz más barátnőd, engem ne hívjál ne zaklass.


Hosszas két hónapos szívtörő depresszióba süllyedtem, nem tudtam a munkámra koncentrálni, csak őt akartam és senki mást. A főnökeim voltak az egyedüliek akik segítettek és mondták, láttad azt a metál fekete 3-as bmw-t a kereskedésben? - válaszoltam igen, miért nem veszed meg magadnak, hídd el segíteni fog, nekem is segített a 5-ös mikor elváltam.


Én csak fél mosollyal az arcomon bólogattam és mondtam, nem tudom. Azt a pénz házra tettem félre és az közös életünkre a barátnőmmel.


Munka után beleültem és egyből beleszerettem a vajbőr kárpitba a sportos de kényelmes ülésbe. A hangzás az elegancia, a lámpák, a dizájn.


A kint lévő tesztautóval mentem egy kört és uhhh, jó érzéssel töltöttel.



Az autó megvétele után, a facebookon végigposztoltam mim van és bevallom nagyon örültem neki és annyi gratulációt és like-ot kaptam, hogy na.


2 perc nem telt el és ez a céda is odaírta a kép alá ez az enyém lett volna, egyből beszóltam neki, rá b asztál babám, mert ez a közös életünk lett volna de neked a Fe ri 10cm-es fa sza kellett meg a csöves citroenje.


Töröltem őt és mindenét, később felhívott telefonon, hogy mit képzelek magamról és nem tehetem ezt vele, megszégyenítettem őt....


- kérdem én mivel? a saját pénzemmel amiből azt vettem amit mindig is akartam és nem gucci, meg luis retkere vertem el neki



Erre egy büdös fill ér baxo retek lettem én, aki eltartotta 8 hónapig.


Még most is fogom a fejem, hogy jó hogy nem vettük meg közösen azt a házat amire rá akart beszélni .



2018. dec. 27. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Amúgy a házzal lehet jobban jártál volna. 10 évig sportoltam, hogy olyan házat építsék amilyet é szerettem volna.

Bevallom ebben a 10 évben a küldöm el nagyon nem törődtem, mert ilyen csőlátásom volt. Bevallom én is kerültem volna magam.

Nyáron költöztem be az új házba 10 kilót lefogytam, és ugyanan 10/10 nők.

Akkor szomorúak mikor mondom reggel hogy, y"huzas van ott az ajtó"

Autót meg vennem kell.

10 évem minden sérelmét visszaadom🤔

De a legjobb a" nem olyan lányok" aki folyamatosan reklámozza magát, anno dobott, most meg kúszna vissza...

És igen, minden nő csak arra megy az egzisztenciára.

2018. dec. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Most gondolom örül a csaj, hogy még időben kiselejtezte az életéből ezt a tirpákot.


Amúgymeg aki csajozni BMW-t vesz az egy idióta. A régiekre nem tapadnak a csajok, az újjak meg nagy rakás sz_rok.


Én autószerelő vagyok és a műhelyben elég gyakran fordulnak meg BMW-k. Nincs olyan amelyikből ne ömlene orrán-száján az olaj, folyik mindnek a vize is, ami probléma lehet egy kocsival az ezeknek van. Egy 5 éves, 10 milkás BMW-nek leszakadt a kardánja és még a váltó olajcsövét is szétverte. A csávó alig tudott bevánszorogni a műhelybe vele és aztán több mint fél milkát hagyott ott javításra. És az ilyesmi nem ritha az újabbaknál. Persze a ő röhögve kifizette ezt, de ha neked a házra félretett pénzből kellett kocsit venned akkor nem fogod bírni a fenntartását.

2018. dec. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire szar élete kell legyen valakinek ahhoz, hogy kiírjon egy ilyen kamu sztorit? 🤔
2018. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

[link]



3x-t töröljetek ki, mert nem engedi felrakni


[link]



Én elégedett vagyok vele :D


Ja és már van másik barátnőm és nem az autómra ment :D



A sok visszapörgetett BMW-vel van a baj, érdekes ismerősi körömben nincsenek gondok.

2018. dec. 28. 11:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocsika, hiába van másnak is 73%-a én mindösszesen egy darab választ írtam ide, én voltam az, akinek élete folyamán 4 Porsche volt egymás utánjában. És a kamut kiáltóknak jelzem, hogy ez igaz.
2018. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na gratulálok, remélem szeretted őket, mint ahogy én most a BMW-t.
2018. dec. 28. 15:52
 17/17 anonim ***** válasza:
"szeretni" bmw-t xDD
2018. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!