Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek annak hogy ilyen...

Szerintetek annak hogy ilyen sok magányos ember van van ahhoz is köze hogy sok a bunkó ember?

Figyelt kérdés
Sokan nem tudnak még köszönni se,el vannak szállva maguktól.A lányok között is sok a beképzelt bunkó akik csak káromkodni tudnak és még büszkék is rá.Persze nem állnak szóba akárkivel,mert jól néznek ki és azt gondolják hogy ők az atyaúristen.Lenézik azokat a fiúkat akik szegények és nem néznek ki jól.Ha meg még kicsit félénkek is,akkor pláne.Tehát a lányok,nők miatt van ennyi magányos férfi,mert ők nehéz esetek.Igazat adtok nekem?
2018. dec. 18. 21:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az egyik nagy probléma az szerintem,hogy azoknak a csinos nőknek,akiket a szennylapokban vagy kertévékben láthatunk egytől egyig jómódú vagy jóképű barátja vagy férje van.Vagy mindkettő.És ezzel talán azt sugallják az"egyszerű"lányoknak,ha ők csinosak és nem találnak olyan férfit,akiket a tévében láthatunk,tehát jóképűeket vagy jómódúakat akkor ők szerencsétlen bénák.
2018. dec. 18. 22:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz. Én mióta várok már rá, hogy felszedjen egy nő. Jól is nézek ki és régen csajoztam, de ma már nem a sok csalódás miatt. De hiába nézek ki jól, ha a csajok olyan egoisták, hogy irigylik tőlem a jó seggem, stb.. Meg félnek odajönni. Mert azt hiszik nemet mondok, és akkor vérig sértődik a pöffeszkedő nőiességük. És igen, ez miatt így már 30 közepén valószínű én is, meg még egy csomó férfitársam egyedül hal meg.
2018. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bár én úgy vettem észre, ma a szegénység már sokkal menőbb a jó csajok körében, mint a gazdagság. Én kb. közép társadalmi réteg lehetek, de a jó csajok, modellek szerencsére egyre többen hajléktalanokkal, kirekesztettekkel vannak. Lehet vidéken még nem.
2018. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó én nem olyannak ismerem a nőket,mint akik félnek leszólítani egy nekik tetsző férfit.Ha tetszik nekik leszólítják,sőt le is fekszenek vele akár nem akadály nekik az sem hogy otthon van a férjük és a három gyerek.Tisztelet persze a kivételnek.
2018. dec. 18. 22:48
 15/17 A kérdező kommentje:
13-as nem jellemző hogy egy jó csaj összejön egy hajléktalannal.Szóba se áll vele.Hacsak a jó csaj nem szociális munkás mert akkor muszáj szóba állnia a hajléktalannal.
2018. dec. 18. 22:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a városi jó csaj összejön. Ma már ez a menő, tele van az instagram is ilyen nőkkel, linkelhetek is párat. Az igazság az, hogy a jó meg pénzes nő veszélyt akar, meg csóróságot, hiszen neki van pénze, az neki nem kell, neki az ellentét életmód kell, az alulról jövő pedig felfelé vágyik. Nem tudom merre laksz, de falun lehet még a falu bikája a bmw-vel az ász.
2018. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igaz, de nagyon összetett ez a probléma.
2018. dec. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!