Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek annak hogy ilyen...

Szerintetek annak hogy ilyen sok magányos ember van van ahhoz is köze hogy sok a bunkó ember?

Figyelt kérdés
Sokan nem tudnak még köszönni se,el vannak szállva maguktól.A lányok között is sok a beképzelt bunkó akik csak káromkodni tudnak és még büszkék is rá.Persze nem állnak szóba akárkivel,mert jól néznek ki és azt gondolják hogy ők az atyaúristen.Lenézik azokat a fiúkat akik szegények és nem néznek ki jól.Ha meg még kicsit félénkek is,akkor pláne.Tehát a lányok,nők miatt van ennyi magányos férfi,mert ők nehéz esetek.Igazat adtok nekem?
2018. dec. 18. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Könnyebb azt mondani mindenkinek, hogy ez meg az miatt nem jön össze a kapcsolat. Jelen esetben a másik nem miatt. Lehet először mindenkinek magába kellene nézi és saját magával foglalkoznia. A kérdésedből is az jön le, hogy olyat keresel aki egyetért veled. Mivel esélytelen lenne téged meggyőzni az ellenkezőjéről, igen igazad van.

Üdv.: egy lány aki nem áll le vitatkozni olyannal akivel nem lehet. Biztos bunkó vagyok én is.

2018. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla hogy sok magányos ember lenne a környezetemben.
2018. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Első válaszoló én visszaköszönök ha valaki rám köszön,ha valaki megtisztel azzal hogy levelet ír nekem én természetesen válaszolok,nem nézek le senkit,nem vagyok elszállva magamtól,ellentétben sok emberrel fiúval és lánnyal akik miatt sokan egyedül fognak megöregedni.
2018. dec. 18. 21:51
 4/17 anonim ***** válasza:

Hidd el, régen több volt a bunkó. Csak voltak olyan társadalmi szabályok, amiket nyilvánosan illett betartani. De attól, hogy a kocsmából kifelé jövet köszönt az illető még otthon elverte a családját vagy nekiment a szomszédnak mert csak.

A mai életben csak összegyűlik a sok infó és ott van előtted a facebookon meg a youtube-on. Azért van most több magányos ember mert mindenkinek több lehetősége van arra, hogy egyedül is boldoguljon és egyedül is tudjon szórakozni. Ahogyan nem fogadják már el, hogy mások hozzák össze valakivel, hogy a szülők ismertessék össze a kiválasztott jövendőbelivel.

Mivel mindenki a legjobbra vár, nem éri be a jóval. Mivel könnyű összejönni, együtt lenni, ez már nem érték annyira, hogy mindenképpen meg is akarják tartani. És mivel éppen ilyen könnyű szétmenni, elválni, így ezt is teszik a probléma megoldása, a másik elfogadása helyett.

Magasak az elvárások a másik felé és túlzott az önállóság, túl kevés az alkalmazkodási hajlandóság. Míg régen volt az agglegény Józsi meg az éppen eladósorban levő Marcsi a faluban és őket összehozták a szüleik, addig ma ott van több ezer "agglegény" meg másik sok ezer "aggleány" és az egyik azt mondja, hogy a fiúk mind teszetoszák vagy éppen skalpvadászok, hűtlenek, a másik meg azt, hogy ".A lányok között is sok a beképzelt bunkó akik csak káromkodni tudnak és még büszkék is rá.Persze nem állnak szóba akárkivel,mert jól néznek ki és azt gondolják hogy ők az atyaúristen.Lenézik azokat a fiúkat akik szegények és nem néznek ki jól."

2018. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Marcsinak ma már nem fog megfelelni a szomszéd Józsi ha nem elég jóképű és nincs pénze,inkább fölmegy a netre csevegni a jóképű férfiakkal akik meg nem néznek ki jól azoknak meg egyszerűen nem válaszol.
2018. dec. 18. 21:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Mondhatjuk. Igen.

Az egónehézség kórosan elterjedt jelenség manapság.

0%szerénység,0%önkritika

Ebből következhet a magányosság valóban.

Azontúl meg hát bonyolult világban élünk. Ma már senkinek nincs ideje belebonyolódni a dolgokba. Nehéz ügy lett az egész párkapcsizás.

Régen egyszerűbb volt. Régen az volt hogy átmént fölöttünk a front és nemcsak túléltük,de még van is mit enni estére,és a gyerekek se lettek tüdővészesek.

Na azokban a korokban nem agyaltak olyanokon hogy csak 5 orgazmusom volt,vagy kéne egy új kocsi mert emez már uncsi,meg elég lenne 2 szelet rántotthús is de azért betolok vagy 5öt mert az jólesik.

2018. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én a médiát is hibáztatom ezért,főleg a kereskedelmi tévéket meg a szennylapokat ahol csinos lányok,nők,modellek,énekesnők stb.jóképű férfiakkal pózolnak.És persze gazdagokkal.
2018. dec. 18. 22:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem adok neked igazat. Általában a férfiak között van sok bunkó, emellett büszkék is rá.
2018. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó én pont azt látom hogy a nőknek inkább az kell hogy bunkók legyenek velük.A normális férfiak unalmasak számukra,inkább szóba se állnak velük.Kedves,udvarias,illedelmes,művelt,becsületes,melyik nőnek kell egy ilyen férfi?A nők inkább azt szeretik ha megalázzák őket.
2018. dec. 18. 22:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Valójában az ősidőkben is a nő választott. A ferfiak versenyeztek egymással es vegül a legjobb nőt a legjobb pali kapta. Ugyanez megy most is. A különbség az hogy akkoriban a nő csak 1x választhatott magának párt. A mostani nők korlátlan számban, házasság ide vagy oda. És mindig vannak jobbak és szebbek. Nem véletlen az sem hogy a gimis szerelmek véget érnek nem sokkal a ballagás után. Kinyilik egy új világ új emberekkel és a párnak a szebbik/jobb külső adottságokkal rendelkező egyede rájön hogy minek is kösse le magát amellett aki mellett van ha itt van ez a sok uj szebb anyagilag tehetősebb ember akik érdeklődnek iránta. Igy szakítás kovetkezik ami logikus es szomorú. Sokan átéltük gondolom...el kell fogadni.
2018. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!