Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért van annyi vénlány, mert...

Azért van annyi vénlány, mert a világon több a nő, mint a férfi? Vagy mi az oka hogy sokan ennyire egyedül maradnak, család nélkül?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Fontosabb nekik a munka meg a karrier. Vagy esetleg csak nincs szerencséjük ahoz hogy valaki felszedje őket.
2018. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Eleve ki mondta neked, hogy mindenki társat akar? Az emberek jelentős hányada nem kifejezetten szociofil, képtelen lenne valakikkel együtt lenni 0-24-ben. Az emberek jelentős hányada aszexuális. Az kb. olyan, mintha téged hozzákényszerítenének egy azonos neműhöz, vagy egy kecskéhez, csak mert mások szerint úgy a jó. Nekik jó, neki nem. És ezer más ok lehet...


Akik nagyon társat akarnak, mert képtelenek egyedül létezni két hétnél tovább, azok valahogy mindig szoktak találni. (Legfeljebb jó rondát, primitívet.)

2018. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
A legtöbb nő irreálisan magas elvárásokat támaszt, kötekedik, békétlenkedik és csalódottnak érzi magát, amiért nem úgy tántszol a pasi ahogy a nő fütyűl.
2018. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem volt szerencsem. Tulsagosan eltert a gondolkodasom azoketol, akikkel eddig osszehozott a sors. Eleg ha annyit mondok, szuzen szeretnek ferjhez menni es maris vege annak, ami el sem kezdodott igazan. Ettol fuggetlenul tartani fogom magam a nezeteimhez, es ha kell, egyedul maradok orokre. Eleg joban vagyok magammal, a barataimnak pedig mindegy hogyan allok a temahoz, ok onmagamert szeretnek.
2018. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
A nők jobban bírják az egyedüllétet, mint a férfiak. Fiatal korban is általában kisebb a szexuális késztetésük, könnyebben találnak maguknak elfoglaltságot, képesek arra, hogy teljessé tegyék saját életüket.
2018. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
A nagynéném pl azért maradt egyedül, mert megromlott az egészségi állapota és mentálisan sem volt oké. Van ilyen eset is, komolyan, mennyi elborult nőgyűlölő hőbörög egy ilyen kérdés alatt is...
2018. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Melyik válasz volt szerinted sértő a nőkre utolsó? Mert szerintem egyik sem..tényleg van akinek fontosabb a karrier vagy túl nagy elvárásai vannak. Vagy csak szépet is jót lehet mondani a rossz tulajdonsagokat meg le lell tagadni? Attol jobb lsz neked? Komolyan nem értem hogy lehet valaki ennyire paranoias es elvakult. Olvass kevesebb feminista szoveget mert megzakkansz lassan.
2018. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Elegük lett a hapsikból, nem tudnak a hapsikkal mit kezdeni.
2018. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem éri meg a párkapcsolat.


Nagy eséllyel a társad még mindig hinni fog a "hagyományos értékekben" szóval kettő helyett kéne munka után otthon dolgoznod, meg aztán ha van kapcsolat akkor jönnie is kéne a gyereknek egy idő után, ami szintén kellemetlen, ha te vagy az, akinek ezért tényleges áldozatokat kell hoznia. Aztán több mint valószínű hogy még is leszel csalva, tökmindegy, hogy bunkó parasztot vagy normális pasit választasz.


De még ezek mellett a nyilvánvaló hátrányok mellett is a legtöbb nőnek van párja.

2018. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok és nem nőgyűlölő. Sajnos tapasztalatból írtam amit írtam.
2018. nov. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!