Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden barátnőm tetszik...

Minden barátnőm tetszik valakinek, én meg félek, hogy vénlány maradok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma pl két barátnőm is fiúkkal ment el...

Annyira rossz, úgy érzem egyedül halok meg. Mindig csak max megnéznek vagy köszönnek és ennyi. Vagy akiket barátokon keresztül is ismerek úgy vannak, hogy mondják, hogy "jó lenne egyszer együtt lógni" de elhívni már nem hívnak. Mit csináljak? Most is itt bőgök:(

14L



2012. jan. 12. 22:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy "érzik" hogy én csúnyának tartom magamat? Barátnőim szerint ez lehet:/
2012. jan. 12. 22:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "vénlány" leszel-e, nem azon múlik, hogy 14 évesen hány fiúnak tetszel, szóval nyugi :)
2012. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már 14 évesen attól félj, hogy vénlány maradsz. Erre majd 40 év múlva térj vissza.
2012. jan. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj ne csináld már,használd már az eszedet kislány..attól,hogy most menő,meg minden honnan a szex,meg a pasizás folyik,még nem kell ilyen fiatalon csinálni,sőt,ha 2-3-4 év múlva lesz barátod először,és normális barátod,nem csak ilyen mű járás,mint ami nálatok szokás akkor sem leszel elkésve,az ilyen dolgokat nem kell elsietni,kislány vagy még,nincs is szükséged ilyenekre,az hogy ez most menő,hogy fiatal gyerekek pasiznak,kefélnek,attól nem normális

dehogy leszel vénlány ha 35.40 évesen még mindig nem volt barátod na akkor kezd el aggódni, addig meg élvezd ki,hogy gyerek vagy,viselkedj is úgy,és ne foglalkozz a sok idiótával aki már most felnőttet játszik..

2012. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zkriszti3 ***** válasza:
100%

Biztos ismersz sok színésznőt,énekesnőt. Tökéletes alak és megjelenés. Rengeteget megcsalnak, becsapnak, kihasználnak. Rongy életet élnek a drog és az alkohol miatt. Hiába a csillogás ha az életük magányos. Te sem vagy kevesebb mint a barátaid, csak még várnod kell .Szerintem nem mindegy milyen fiúval jársz, hiszen nem a mennyiség hanem a minőség a fontos.

A másik pedig amit annak idején magamon észrevettem , ha görcsöltem valamin annál nehezebben ment.

2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nyugi az én barátnőimmel is így van

rakják fel a képeiket facebookra ahogy csókolóznak stb.

és eddig én se tetszettem egy pasinak sem

szóval

ez van

de teljesen megértem milyen rossz pl. ha megyünk moziba és a film közben a barátnőm+a pasija elkezdenek csókolózni

2012. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és ha a sors még nem hozott össze igazán hozzád illő fiúval?

Járj nyitott szemmel, legyél vidám és optimista, nyugodj meg, úgyis jön valaki akinek tetszel, ne görcsölj rá, az rosszabb. Bízz abbban, hogy jön valaki, aki neked való. Úgyis jön, mindig jön. :)

2012. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legalább téged megnéznek..:)Gondolj arra h vagyok én,akit meg se néznek szinte,meg barátnőm is alig van.Kész csődtömeg vagyok,bár nem vagyok túl ronda,de szép se..


16/L

2012. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!