Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok kitörni a depresszió...

Nem tudok kitörni a depresszió-munkanélküliség-otthonülés ördögi köréből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos átvertek anno egy tanfolyammal és már lassan 1,5 éve itthon vagyok.


Munka nincs, meg le se tudom foglalni magam. Csak úgy tengetem a napjaim, amihez még az alvászavar is társul. Szóval se éjjelem se nappalom.


Lekötni meg nem köt le semmi, és nem is tudom magam lefoglalni. Egész nap gépezek meg alszok, de úgy alszok, hogy sohse vagyok kipihent.


Hogy tudnék ebből kitörni?


Pszichológushoz járok, de nem látom még értelmét.



2018. nov. 12. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
még valami, nw ne feküdj 8 óránál többet, szóval vízszintesen, mert lehúzzák az energiáid a "démonok", ne éjszakázz, kelj korán, mintha muszály lenne, és eljerül a depi.
2018. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Wow ahogy elnézem sokan lelettek pontozva :D

Kérdező te ponzozol le itt mindenkit?

2018. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki magad először egy védett munkahelyen vagy önkélntesként pl.: állatotthonban. Ha az megy, akkor küld szét össze-vissza az önéletrajzodat olyan helyekre, ahol szeretnél ténykedni.
2018. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne erettsegim mar reg nem lennek munkanelkuli. Csomo kepzeshez az kell mar reg tovabb kepeztem volna magam. Munkaugyi kozpontban is lehet probalkozni folyamatosan hatha tanulhatsz megis ingyen. Sot ha egy olyanra bekerulsz meg fizetest is kapsz igaz nem sokat de kapsz.
2018. nov. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

Valami munkanélküli naplopó pontozgathatja le a válaszokat :D


Még hóhér is lehetsz. Fel a fejjel!

2018. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
19%
És azt elárulod miért nem keresel munkát?? Ha nagyon akarnál dolgozni, érettségivel már rég találtál volna. De csak töketlenség és az önsajnálat ordít rólad.
2018. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!