Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A barataim tavolodnak tolem...

A barataim tavolodnak tolem de nem ertem miert van ez (? )

Figyelt kérdés
Szoval amiota atkerultem gimnaziumba azota a barataimmal kb semmit se beszelek. Persze ez az en hibam is hiszen uj suli sok tanulnivalo es szeretnek megfelelni de ez gondolom naluk is igy van. Amikor latom hogy elerhetoek es megnezik amit irok aztan nem irnak vissza az faj valamilyen szinten. Mintha nem erdekelnem oket pedig en keresem a tarsasagukat. Megkerdezem hogy mizu hogy van es rovid valasz pl jol es ennyivel el is intezi de meg vissza se kerdez. Kicsit rosszul esik es egyedul erzem magam de remelem valtozni fog. Hogyan tudnek ezen javitani? Elore koszonom a valaszokat

2018. szept. 18. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a többi gimissel haverkodsz? Az ilyen "barátságoknak" általában ez a vége. Ők is el vannak foglalva másokkal stb stb. Szerezz új barátokat.
2018. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
tudod en 8. vegen megfogadtam, h 1-2 allitolagos "barattal" az uj suli kezdete utan leepitem a kapcsolatot. szerintem ezen gondolkozz el. illetve uj suli, hirtelen sok uj ember, az elso 1-2 evbe altalaban a regi baratok elfelejtodnek, legalabbis en igy tapasztaltam. na most nalad erdekes, h nem az ujakkal torodsz es inkabb a regiekbe kapaszkodsz, nem mennek bele melyebben a temaba, de inkabb az uj osztalyodba igyekezz beilleszkedni, ne a regit sird vissza.
2018. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szinte mindenkivel így van, semmi meglepő nincs ebben. Többször is hallottam már ilyent. Pl. amikor valaki elköltözött, akkor az addigi közeli barátságai megszakadtak, legalábbis ritkábban beszéltek, habár megmaradt a jóviszony, csak épp mindenki a maga útjára tért. Sokan nem szeretik internetes, chat-formájú barátságokat.

Szerintem többet kellene foglalkozni real-life kapcsolatokkal, mintsem internetes kapcsolat tartás miatt keseregni.

2018. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 Ezt úgy írod, mintha mindenkinél valaki szabály lenne az, hogy suli végén leépítse a régi barátságait. Nincs abban semmi rossz, hogy valaki nem akar teljesen eltávolodni a régi barátaitól, csak épp ne vigye túlzásba a kötődést, amikor már elváltak az útjaik, koncentráljon az “új életére” is.
2018. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem feltetlen szabaly, de az, h egy szavas valaszokat kap csak nem arra utal, hogy annyira erdekli oket. meg ha az uj eletem is a fontos, nem szurom ki a masik szemet egy ahaval, mar csak tiszteletbol se
2018. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat! Megfogadom oket
2018. szept. 19. 05:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!