Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben semmit nem érzek, nincs bennem motiváció, életkedv, nincs bennem öröm.


Haladok a tanulmányaimmal, de nem érzem értelmét, úgy érzem képtelen vagyok tartani az egyetemi tantervet (BME gépészkar).

Nincs bennem motiváció, nem tudom mi érdekel, nincs hobbim, nem lelkesedem semmiért, úgy érzem totál hülye vagyok az egyetemen, nincsenek igazi, közeli barátaim, de nem is lesznek egy jó ideig, mert senkit nem merek magamhoz közel engedni.


Mindenki vagy végigbulizza a nyarat vagy legalább a hobbijanak él vagy azt csinálja amit szeret. Én nekem nincs semmim, egész nap csak feküdtem és zenét hallgattam, de azt is eluntam. Legalább játszanék naphosszat, annak is örülnék, mert legalább lenne ami leköt és amiben örömömet lelem. De az sincs.


Pedig tudom, hogy ez nem természetes. Itt vagyok 21 évesen, szűz vagyok (és férfi), életemben nem voltam még egy fesztiválon sem, egy őrült buliban vagy valami balhéban a haverokkal. Semmi gond ha ezek helyett legalább lenne valami amiben kiemelkedő vagyok, vagy évfolyamelső lennék de még az se, épphogy átcsusszanok a vizsgákon is, más meg ennyi idősen meg három TDK-t letud meg publikál meg erasmusozik ezerrel.


(Tudom, tipikus szűz mérnökhallgató srác sír, hogy nincs élete xD)



2018. aug. 30. 10:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Életed legyen...hobbi/sport akármi ami érdekel. Nem kell senkinek az,aki 0-24be bármikor kapható. Mer nem érdekli semmi,nem csinál semmit,csak van. Ha semmi nem érdekel,miről beszélgetsz valakivel?időjárás?
2018. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Tájekozott vagyok, követem az aktuál eseményeket, vannak élményeim, ezeket el tudom mesélni, hozzá tudok szólni. Jó a kommunikációs készségem/képességem (bárhogy is mondják helyesen).


Vagy szerinted csak arról tud beszélni az ember, ami érdekli? :)


Könnyen tudok beszélgetni, sokszor kerdezek, érdeklődök, konkrétumokra kerdezek, felhozom mi hangzott el mikor legutobb beszélgettem az adott személlyel. Nyugi. Kommunikálni tudok, csak magamról n. ;)

2018. aug. 30. 15:41
 13/40 A kérdező kommentje:
*csak magamról nem
2018. aug. 30. 15:48
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Fú... Hát lehet a mérleged rossz... 101 kg, az nagyon sok 180 cm-hez. Az ideális olyan 76 kg +-5 kg lenne. Vérnyomásod/pulzusod rendben van?

Kezdj el edzeni, ha mást nem otthon fekvőtámasz, hasprés, esetleg kézisúlyzók!

Amúgy kolis vagy?

2018. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Jófej srácnak tűnsz, biztosan van valamiféle érdeklődési köröd (zene, politika, nyelvek, utazás, olvasás, filmek, term. tudományok, kocsik...), ott kéne elkezdeni az ismerkedést, hasonló érdeklődésü emberekkel. Írtad a szg-es játékokat is, azokkal mi a baj? Nem köt már le, vagy egyedül nem szeretsz játszani? Én rengeteg ismerőst, barátot, udvarlót szereztem onnan. :)
2018. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Hat ja, edzeni kéne, főleg szegény hasamat kéne eltüntetnem. A hasprés jó arra? :) meg úgy általában felsőtestre kéne edzenem. Am enyhe túlsúlyt irt a net is.
2018. aug. 31. 14:40
 17/40 A kérdező kommentje:

*es jo eséllyel kolis leszek, bar most még várólista elején vagyok.


Érdeklődés... nem tudom.. tényleg

Zeneből sincs külön ízlésem, mindig ami épp megtetszik.

2018. aug. 31. 14:44
 18/40 anonim válasza:

Hát ez tényleg gáz...

Már csak azért írom , mert hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy sokat haverkodom fesztiválozok, néha barátokkal iszunk, jókat beszélgetünk..


És mégis ugyanazt érzem amit te.

Úgy próbálom átfedni ezeket a dolgokat, hogy mindig másik kedvére teszek.. ők legalább éreznek valamit

:/


Csak együttérzésemet szerettem volna kimutatni, segíteni nem tudok..

2018. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Has eltüntetéséhez: diéta + teljes testes edzés. (Nem könnyű.)

A hasprést csak azért írtam, mert azt bárhol tudod.

Addig örülj, amíg egészséges vagy...

2018. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Bakker
2018. aug. 31. 23:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!