Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elmagányosodás. Ti hogyan...

Elmagányosodás. Ti hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Az életem úgy gondoltam sínen van és több társaságban is jelen voltam, csak az a probléma, hogy a sulik végeztével felbomlottak a társaságok.


Most hogy dolgozok, szinte csak én keresem az általam barátoknak vélt embereket, de mindig kifogásokat keresnek miért nem érnek rá. Én meg már nem akarok utánuk futni.


Van még ilyen helyzetben valaki? Főként budapesti huszonévesek, akiknek olyan a munkabeosztásuk, hogy hétköznap esténként van idejük? F/28



2018. jún. 24. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok, sajnos a középiskolás kapcsolatokat szétmarta az idö, új, megfelelö mélységû barátokra pedig nem lelek. Elmagányosodás- milyen szomorú, mégis szép szó!


25f Bp

2018. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nehezen. Amúgy se voltam egy nagy dumás csaj és a sulik végeztével el is koptak.
2018. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
57%
Ugyanez...csak lány vagyok
2018. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És tesztek valamit hogy ne legyetek magányosak?
2018. jún. 24. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelen, kb ugyan ez. Én is meguntam mások után rohangálni. És kb nem maradt senkim.


24F

2018. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már egy haverom sincs. Talán az általad vázolt okokból, de az is lehet hogy nem. Újakat meg azóta sem találtam. Barátnő sincs. Én kezdek ebbe beleőrülni. Egyedül nagyon nehéz változtatni ezeken. Lehet mondani menj el kondiba, könyvtárba, de ezeken a helyeken le sem szarják az embereket, nem ezért mennek az emberek oda. Egyedül eljárni szórakozni...még a legextrovertáltabb embereknek is nehéz, illetve nem mennek, de az észt azt könnyen osztják. Saját tapasztalatomból ebből majdnem lehetetlen kilépni, vagy a véletlenek, vagy egy adag szerencse segíthet ezen. Ha sokáig magányos az ember, akkor agyilag is kezd egy kicsit leépülni, ezért a társalgás, ismerkedés sem úgy fog már menni. Tehát a lesz ami lesz alapon, nem érdekel semmi, belevágom magam az életbe, és nem érdekel más véleménye, akkor is boldog leszek, haverjaim lesznek, párkapcsolatom, nos ezt a gondolkodást felvenni baromira nehéz lehet. Pedig valami ilyen megoldás lehet, kilépni a komfortzónából. F/29 de nem vagyok budapesti.
2018. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már mindegy,nekem már nem szamit...kezelni nem tudom...kötél
2018. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!