Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 34 évesen még soha nem volt...

34 évesen még soha nem volt barátnőm, már nem bírom lelkileg, hogyan tudnék az életből kiszállni legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Az ilyen szövegekkel, hogy jaj de szép az élet meg még nem vagy elkésve és hasonlók tele a padlás.

Úgy érzem nem számítok senkinek ezen a világon, barátaim sincsenek, pedig úgy érzem mindent megtettem azért, hogy ne legyek egyedül, rendes és jószívű voltam mindenkivel. Soha nem volt ismerkedési problémám, nem vagyok visszahúzódó, félénk.


A szüleim miatt vagyok még én itt,de már nem sokáig, mert a lelki gyötrelmeken és amik belül vannak azokon ők sem tudnak segíteni,és a visszatartás ereje egyre jobban csökken ahogy telnek az évek. Teljesen kilátástalan a helyzet, már semmi nem érdekel, semminek nem tudok örülni.


Ez nem olyan érzés,mint egy sima kudarc a hétköznapokban,ez a férfiasság sárba tiprása, és olyan mintha nem tartoznál sehova,senkit nem érdekelne mi van veled,senkinek nem számítanál, csak egymagad vagy és belülről felőröl.

Senki, egy lány se mondja azt,hogy hé te bizony jól nézel ki,vagy bármi hasonlót.Senki nem biztat.


2016. okt. 17. 11:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A sok pénz önbizalmat ad,nem kérdés hogy ettöl el tudnád veszteni a szüzességed.Hamarabb mint rendes normális lányra várni,ilyen nem létezik..
2016. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%
Én is egyedül fogok megdögleni, de engem ez nem érdekel. Beletörődtem.
2016. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Ez a kérdés már 4 éves. Azóta mizu?
2020. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 éves vagyok, nekem se volt még barátnőm. A lányok észre se vesznek az utcán, és nem is közelednek felém sehol. Ami legjobban bánt, hogy a városban mindenkit barátnő mellett látok sétálni. Magamat nem tartom rossz kinézetűnek, a lányok mégis teljesen távolságtartók velem szemben. Lelkileg egész jól bírom, magányosnak se érzem magam. Mindig is volt egy-két lány aki tetszett nekem, de nagyon távolinak tűntek.
2021. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kérdező azóta már tènyleg öngyilkos lett
2023. jan. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kitudja mi lehet vele..
jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!