Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 34 évesen még soha nem volt...

34 évesen még soha nem volt barátnőm, már nem bírom lelkileg, hogyan tudnék az életből kiszállni legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Az ilyen szövegekkel, hogy jaj de szép az élet meg még nem vagy elkésve és hasonlók tele a padlás.

Úgy érzem nem számítok senkinek ezen a világon, barátaim sincsenek, pedig úgy érzem mindent megtettem azért, hogy ne legyek egyedül, rendes és jószívű voltam mindenkivel. Soha nem volt ismerkedési problémám, nem vagyok visszahúzódó, félénk.


A szüleim miatt vagyok még én itt,de már nem sokáig, mert a lelki gyötrelmeken és amik belül vannak azokon ők sem tudnak segíteni,és a visszatartás ereje egyre jobban csökken ahogy telnek az évek. Teljesen kilátástalan a helyzet, már semmi nem érdekel, semminek nem tudok örülni.


Ez nem olyan érzés,mint egy sima kudarc a hétköznapokban,ez a férfiasság sárba tiprása, és olyan mintha nem tartoznál sehova,senkit nem érdekelne mi van veled,senkinek nem számítanál, csak egymagad vagy és belülről felőröl.

Senki, egy lány se mondja azt,hogy hé te bizony jól nézel ki,vagy bármi hasonlót.Senki nem biztat.


2016. okt. 17. 11:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%

jajj, hát nem túl kedvesek

Nem szokták ezt csak így nyersen az illető fejéhez vágni.

2016. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Milyen gyakran marcsizol? Hogyan? Kire? Mikor marcsiztál életedben előszőr?
2016. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%

0%? Hát köszönöm. Veszi az ember a fáradságot, hogy tanácsot ad, nem is röviden, semmi bántót nem írók, tényleg segíteni akarok és akkor 0.

Így sose lesz barátnőd. Gondolom, te is az a típus vagy, aki szerint semmi gond vele, nem kell semmin sem változtatnia, és a hiba mindig másokban van.

2016. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Utolsó ha ez nekem szól én biztosan nem pontoztalak le.
2016. okt. 17. 20:34
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Keresgélj a hozzád hasonló lányok között! Igenis léteznek "kasztok" a párkeresés terén is.

Igen ritka, pl. hogy egy fotómodell csepeli esztergályosba habarodik bele, vagy egy agilis, diplomás üzletasszony a közmunkások között keresgél.

Ezt nem neked írom célzásnak, csak ara utalok, mit értek kaszt alatt. Nálam is volt ifjú koromban, hogy odajött egy ápolatlan béna kis törpe és előadta nekem a Casanovát. Persze, hogy elküldtem, mégis mit kezdjek vele. Ezzel nem azt mondom, hogy bombanőnek tartom magam, de amiért megdolgoztam, ami bennem van, azt nem váltom apróra.

Először is önvizsgálat, aztán próbáld megsaccolni, milyen nőknél lehetnél nyerő. Hidd el, átlagos lányok között is találsz magadnak kedves, szerető társat, nem kell, hogy bombanő legyen. Nem is fog első ránézésre lepattintani, ha nem lehengerlően kezdeményezel.

Össze fog ez jönni, csak akarnod kell és tenned érte!

Unalmas vagy? Légy nyitott, érdeklődj a világ iránt, keress hobbit, sportolj, rázd fel magad! Nem is tudom, mit értesz az alatt, hogy a szüleid miatt nem állnak szóba veled. Neked kell tenned a saját életedért!

2016. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%
..biztosan a külsődel van baj,nem vagy jóképü,a nők csak erre mennek..
2016. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan már, ennyire ronda nem lehetsz! Nézz már körül, még a súlyos (megkockáztatom, nem esztétikus) fogyatékossággal élők is párra lelnek.

Te inkább depressziós vagy, mégis szerinted ki akar egy örökösen nyivákoló, depressziós pasival járni???

Járj el sportolni, ennyit igazán megtehetsz önmagadért. Tessék megmozdulni!

Ha már izmos a tested, még ha nem is előnyös az arcod, azt is feljavítja majd.

A sport a lélekre is jó hatással van, magabiztosabb, kiegyensúlyozottabb lennél.

Ahogy most itt előadod magad ezzel az öngyilkos dumával, nekem akkor sem kellenél, ha te lennél az ügyeletes Mr. Szépfiú.

Mert a sport

2016. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Mikor érzed férfinak magad?

Mit jelent férfinak lenni?


Ezt válaszoltad nekem:

"sok pénzem van, és szarok mindenkire. Ez elég férfias."


Szóval ezen gondolkoztál el.


Én voltam, aki a marcsizásról kérdezett. Igenis közé van, mert ha sokat marcsizol, puha p^ccsé válsz.

2016. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
még ilyen baromságot, mint ez a marcsizás:D
2016. okt. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem baj a Marcsi

Ha kéznél van Karcsi.

2016. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!