Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 34 évesen még soha nem volt...

34 évesen még soha nem volt barátnőm, már nem bírom lelkileg, hogyan tudnék az életből kiszállni legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Az ilyen szövegekkel, hogy jaj de szép az élet meg még nem vagy elkésve és hasonlók tele a padlás.

Úgy érzem nem számítok senkinek ezen a világon, barátaim sincsenek, pedig úgy érzem mindent megtettem azért, hogy ne legyek egyedül, rendes és jószívű voltam mindenkivel. Soha nem volt ismerkedési problémám, nem vagyok visszahúzódó, félénk.


A szüleim miatt vagyok még én itt,de már nem sokáig, mert a lelki gyötrelmeken és amik belül vannak azokon ők sem tudnak segíteni,és a visszatartás ereje egyre jobban csökken ahogy telnek az évek. Teljesen kilátástalan a helyzet, már semmi nem érdekel, semminek nem tudok örülni.


Ez nem olyan érzés,mint egy sima kudarc a hétköznapokban,ez a férfiasság sárba tiprása, és olyan mintha nem tartoznál sehova,senkit nem érdekelne mi van veled,senkinek nem számítanál, csak egymagad vagy és belülről felőröl.

Senki, egy lány se mondja azt,hogy hé te bizony jól nézel ki,vagy bármi hasonlót.Senki nem biztat.


2016. okt. 17. 11:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%

Szia!


Ha nincs ismerkedési problémád és nem vagy visszahúzódó, akkor már rengeteg lánynál próbálkoztál gondolom. Nem mondták mi veled a probléma? Azt meg ne is várd, hogy utánad fütyülnek, hogy milyen jó pasi vagy. :)

2016. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, szó szerint rengeteg lánynál próbálkoztam személyesen is, netes társkeresőn is, eredménytelenül. Nem mondták mi a probléma, de az első találkozás után vagy leléptek vagy jött a "maradjunk barátok" duma.
2016. okt. 17. 12:27
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Én is 34 vagyok és soha nem volt csajom, se lány barátnőm, kb 28 éves koromra jutottam el fejben oda, hogy ne gyötrődjek ezen és ne problémaként fogjam fel.

Ha gondolod adok tanácsot.

2016. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%

Internet.

Nagyok sok embert ismerek, akinek társkeresőn jött össze. Pedig nekik problémáik is voltak az ismerkedéssel, vagy önmagukkal.

Nem netes társkeresőt is meg lehet próbálni.

Valami visszajelzés csak volt a nőktől eddigi életed során? Talán nagyon rossz helyen próbálkozol. Nagyon nem hozzád illő nőknél.

Szerintem egy felnőtt nő se mondja csak úgy random férfiaknak, hogy de jól nézel ki. Max. barátságból, ha tényleg csak a ruhádat, hajadat dicséri meg. De nem így szokott egy nő kikezdeni egy férfival :)

Ja és 34 évesen nem írd azt, hogy lány. Neked nő kell, nem lány. Nehogy kis húszéves lányoknál próbálkozz. Keress olyat, aki hozzád hasonló.

2016. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de bennem még mindig az tartja a lelket az egyre csökkenő remény, hogy talán sikerülhet. De már egyre kevésbé.

Nem akarok ezzel a helyzettel megbékélni, de úgy érzem lassan kicsúszik a talaj a lábam alól.

2016. okt. 17. 12:29
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Igaz, nő vagyok, de én már kb. 22 évesen feladtam. Onnantól ciki volt a szüzesség, én úgy voltam vele, hogy ez csak stresszforrás, úgyhogy mellőztem, és sokkal jobb.
2016. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Te lehet fel tudtad adni, én erre képtelen vagyok, illetve csak egy módon, hogy kiszállok az életből. Egyszerűen nem akarom és nem tudom elfogadni, hogy nekem az örök magányt és a társtalanságot rendelte az élet.
2016. okt. 17. 12:45
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

5: Szerintem jó lenne, ha lenne egy barát, aki tudna segíteni. Annak biztosan van valami oka, ha egyetlen egy randi sem jött össze.

Kéne valakitől elfogulatlan "kritika". Amiből tudsz építkezni.

Lehet, hogy te már nem látod magad reálisan. Lehet, hogy úgy viselkedsz, ami másoknak irritáló vagy akár félelmetes is lehet. Csak te nem veszed már észre.

Ha neten már sokat próbálkoztál, akkor a nem netes társkereső jó ötlet lehet. Ott személyesen is tudnak tanácsot adni.

Illetve, nem tudom, mennyire kiterjedt a családi, ismerősi kör. De a régi jól bevált, hozzuk össze a még egyedül lévő fiatalokat is tud működni. Csak hát ahhoz kellenek olyan rokonok, ismerősök, akik szívesen vállalnak ilyen kerítői szerepet :)

2016. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Küldjél képet és írok pár szót, hogy jól nézel ki, biztatásnak :)
2016. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát kritika az volt a nők részéről, volt aki szerint unalmas vagyok, volt aki szerint ronda.
2016. okt. 17. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!